12/08/2016 Подборка осенних мини-туров за границу
blog_Подборка туров
Іноді всього пара днів може подарувати натхнення на майбутнє!
Ми зробили для Вас актуальну підбірку осінніх автобусних міні-турів за кордон.
За детальною інформацією та програмами — звертайтесь!
P.S. Вибирали як для себе ) Є ще багато пропозиції ;)

1. Вроцлав-Прага-Краков! 199 EUR — 5 дней — 14.10.2016.
zagran_Прага

Прага

Желаете познакомиться с великолепными городами и замками Европы? Хотите увидеть самые интересные достопримечательности Кракова, Вроцлава и Праги, потратив минимум средств? Тогда самое время отправиться в бюджетный тур в Прагу!Прага — один из самых красивых городов Европы. Вы увидите Астрономические часы, Ратушу, Карлов мост, прогуляетесь по Парижской улочке, Староместской и Вацлавскую площади, где находятся многочисленные старинные постройки и царит особая пражская атмосфера. Во время путешествия у Вас будет возможность посетить Карловы Вары — место отдыха мировой элиты, где сочетаются изумительная природа и удивительная архитектура.
2. Знайомтесь — Німеччина! 161 USD — 4 дні — 28.09, 12.10, 27.10.2016.
Берлін – Потсдам – Дрезден – Саксонська Швейцарія – Краків
zagran_Берлин

Берлин

Екскурсія «Одкровення Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму…
3. Вікенд в Стокгольмі! 140 USD — 6 днів — 20.09, 04.10, 18.10, 01.11.2016.
Рига — Юрмала — Стокгольм (2 дні) — Упсала — Сигтуна — Варшава
blog_Стокгольм

Стокгольм

Пішохідна екскурсія «Місто черепичних дахів — Рига». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кафе і ресторанчиків — це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилася майже вся історія архітектури від Середньовіччя і до початку ХХ століття. Це споруджена в XIII столітті церква св. Петра, церква св. Георгія, церква св. Іоанна, відреставрована частина міського валу і дивовижний середньовічний дворик Янясета.
У програмі туру круїз на паромі Рига — Стокгольм — Рига!
Нас вітає королівська столиця Швеції — Стокгольм. Ми хотіли в казку … і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам’ятників і скульптур, які зберегли пам’ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.
4. Таємне побачення… 190 USD — 5 днів — 20.09, 04.10, 18.10, 28.10.2016.
Варна (1 ніч) – Несебр – Стамбул (2 ночі) – Велико Тирново – Бухарест (1 ніч)
blog_Стамбул

Стамбул

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
У вартості туру екскурсії по Несебру, Стамбулу, Велико-Тирново та Бухаресту
Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста…
5. Релакс в Словакии. 118 EUR — 4 дня — 7.10, 21.10.2016
Спишский Град — Левоча — Попрад — Татранская Ломница —
GINO PARADISE Бешенёва — Термал парк Врбов — Белянская пещера —
Кежмарок — Стара Любовня — Парк «Нествиль» — Кошице
blog_Словакия

Словакия

Хотите отдохнуть, без преувеличения, по-райски? Это возможно – на курорте под названием Термальный парк Бешенёва, расположенном неподалеку от городов Мартин и Ружомберок. Здесь, среди прекрасной природы, к вашим услугам – 13 открытых бассейнов, 9 водных горок и лабиринтов, «каменный» пляж и невероятный велнесс-центр. Здесь есть несколько термальных минеральных источников, купание в воде которых (температура от +27 до +38) помогает отлично восстановить жизненную энергию.