16/11/2016 Топ-5 різдвяних та новорічних ярмарків Європи
blog_christmas-fair

НАБЛИЖАЄТЬСЯ КАТОЛИЦЬКЕ РІЗДВО, НОВИЙ РІК ТА ПРАВОСЛАВНЕ РІЗДВО!

Ні для кого не секрет, що в Європі в період із листопада до січня організовуються щорічні святкові ярмарки. Відвідування таких різдвяних ринків — це вже добра сімейна традиція у багатьох країнах. Там можна і спробувати святкові ласощі, і прикупити різних новорічних етно-прикрас,  і відвідати тематичні фестивалі, я кі якраз проводяться у цей період.

Тож представляємо Вам 5 НАЙКРАЩИХ РІЗДВЯНИХ ЯРМАРКІВ Європи, а також СВЯТКОВІ ТУРИ до цих міст!

 

1. СТРАСБУРГ

blog_страсбург1 blog_страсбург2 blog_страсбург3

Перший у Франції ярмарок був організований саме тут у 1570 році. Тепер сюди щорічно приїздять тисячі людей, так як Страсбург став визнаною «столицею Різдва». З 27 листопада до 31 грудня на різних площах Страсбургу проходять тематичні заходи із традиційними для Ельзасу солодощами, новорічними прикрасами, сувенірами та вином. Головний ярмарок у Страсбурзі знаходиться на площі перед Собором. Впродовж усього святкування саме тут організовуються різноманітні вуличні вистави та концерти.

Чим ще цікаве це місто?

Це затишне містечко на кордоні із Німеччиною, що значною мірою вплинуло на його архітектуру та культуру. Родзинка міста — його історичний центр, який повністю внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Також місто виконує важливі політичні функції в Євросоюзі. Тут знаходяться Рада Європи, Європейський суд з прав людини, Європейський парламент. А також в місті розташовані сервери, які обслуговують всю Шенгенську інформаційну систему.

Найвідоміша пам’ятка міста — Кафедральний собор Нотр Дам. Собор довгий час носив статус найвищого храму у Світі. На вершині башти є оглядовий майданчик з прекрасним краєвидом на околиці. Також уваги заслуговує прекрасний астрономічний годинник, який знаходиться всередині.

Ще одна родзинка міста — це так звана «маленька Франція». Квартал, який збудовано на численних каналах, вздовж яких розташувалися традиційні німецькі будиночки, в основу будівництва яких покладено каркас із дерев’яних балок.

І ще одне цікаве місце — Європейський міст та Сад двох берегів. Міст з’єднує два міста: французький Страсбург та німецький Кель. По обидві сторони мосту насаджено сад.

Тури до Страсбурга (детальні програми надсилаємо на запит): 

«Ідилія Франції і Німеччини!»
Львів – Бамберг – Вюрцбург – Мец – Париж – Нансі – Домремі – Cтрасбург – Кольмар – Виссембург – Селеста – Франкфурт – замки Рейну – Гейдельберг – Львів
Виїзд на католицьке Різдво зі Львова — 17.12.
8 днів в турі. Без нічних переїздів.
Вартість туру — 323 дол./особа.

«Все, про що мрію, — Париж!!!»
Львів — Вроцлав* — Ерфурт — Париж(4ночі) — Страсбург — Аугсбург* — Інгольштадт* — Токай — Львів
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 29.12.
Виїзд на православне Різдво — 04.01.
Виїзд на 8 березня — 04.03.
9 днів в турі. Без нічних переїздів. 4 ночі в Парижі.
Вартість туру — 443 дол./особа.

 

2. ПРАГА

blog_прага1 blog_прага2 blog_прага3

У Празі зазвичай працюють 6 ярмарків, головні відкриваються на Вацлавській та Староміській площах. Ялинка починає світитися приблизно о 17:00, організовуються концерти і театральні дійства. На площах можна побачити вертеп, ясла із біблійськими тваринами, покататися на поні. Обов’язково потрібно спробувати яблучний сидр з корицею та вепрове коліно!

Чим ще цікаве це місто?

Це дуже колоритне та навіть трохи магічне місто із цікавою історією та легендами про алхіміків. Його атмосфера не залишить байдужим нікого: вузенькі вулички з бруківкою, червона черепиця на дахах, готичні собори та замки, а також величезна кількість затишних кафе, де можна спробувати предмет національної гордості чехів — чеське пиво.

Найперше, що потрібно відвідати — це, звичайно, Празький град. В минулому — резиденція чеських королів, а зараз — президента. Внесений у книгу рекордів Гінесса як найбільший палацовий комплекс у Світі. Найкраще дивитися на Празький Град із Карлового мосту у вечірню пору, коли комплекс підсвічується різними кольорами.

Також відвідати варто Міську Ратушу з астрономічним годинником, який є візитівкою Праги. На початку кожної години бій годинника супроводжується цікавим дійством в традиціях середньовічного лялькового театру.

А ще не оминіть своєю увагою «танцюючий будинок», «золоту вуличку», Вальдштейнський палац та Вртбовський сад. Хоча поради тут не дуже доречні, так як в Празі Ви на кожному кроці знайдете щось захоплююче та незвичайне!

Тури до Праги (детальні програми надсилаємо на запит): 

«Празькі вихідні…Вікенд…»
Львів — Прага — Львів
Виїзд на католицьке Різдво зі Львова — 23.12.
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 30.12.
Виїзд на православне Різдво — 05.01.
5 днів в турі. 2 ночі в Празі.
Вартість туру — 135 дол./особа.

«Три щасливі дні…» + «Новий Рік в Празі» >>>
Львів — Краків — Прага — Дрезден — Львів
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 30.12.
Виїзд на православне Різдво — 04.01.
4 дні в турі. 2 ночі в Празі.
Вартість туру — 141 дол./особа.

«Богемна подорож до Праги»
Львів- Дрезден*-Прага-Карлові Вари*- Чеський Крумлов*-Львів
Виїзд на православне Різдво — 04.01.
Виїзд на 8 березня зі Львова — 07.03.
6 днів в турі. 3 ночі в Празі.
Вартість туру — 152 дол./особа.

 

3. КЕЛЬН

blog_кельн1 blog_кельн2 blog_кельн3

У місті організовується декілька ярмарків, головний із них на площі Дом навпроти Кельнського собору. Тут стоїть новорічна ялинка, грають вуличні музиканти і проходять різноманітні перфоманси та різдвяні виставки. На Старій площі біля Ратуші стоять каруселі, ляльковий театр і будиночок Санти. На Новій площі працюють ярмарки янголів та великий каток.

Чим ще цікаве це місто?

Кельн заснований римлянами ще у І столітті! Місто-фенікс повстало з мертвих після Другої Світової війни. Усе, що залишилось вцілілим — це Кельнський собор, який на диво залишився поза бомбардуванням. Труболюбиві німці відновили Кельн,  і тепер це одна з найважливіших німецьких міст з понад мільйоном мешканців.

Крім знаменитого собору у Кельні також цікавим є Музей парфумів. Експозиція музею присвячена історії парфумерного ремесла та одеколона, бітьківщиною якого є Кельн («колонська вода» — з франц.).

Ще одне цікаве місце — музей шоколаду. Одне з найпопулярніших місць Кельну. Тут можна познайомитись з мистецтвом шоколадної справи та геніальними шоколадними витворами. А сам музей побудований у вигляді великого корабля.

Для лубителів пригод — Фантазіяленд. Це великий парк атракціонів, який працює вже більше 30 років. Родзинкою парку є космічне шоу з подорожжю Молочним шляхом у супроводі неабутніх спецефектів та динамічної імітації.

І окремої уваги заслуговує кухня в місцевих ресторанах. Ароматні булочки, фірмове пиво, німецькі сосиски та свинне коліно… Якщо Ви на дієті — це місто не для Вас =) Втриматися не можливо!

Тури до Кельна (детальні програми надсилаємо на запит): 

«Бонжур Лямуур!»
Львів — Дрезден — Кельн — Париж (2 ночі) — Діснейленд — Нормандія/замки Луари — Версаль — Орлеан — Нюрнберг — Бамберг — Львів
Виїзд на католицьке Різдво — 24.12.
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 29.12.
Виїзд на православне Різдво — 03.01.
7 днів в турі. Без нічних переїздів. 2 ночі в Парижі.
Вартість туру — 317 дол./особа.

До захвату без меж!
Львів — Берлін – Потсдам – Ганновер – Целле – Амстердам – Алсмеер – Алкмаар — Едам – Гаага – Делфт – Заансе-Сханс — Волендам – Брюссель – Брюгге – Гент — Кельн — Дрезден – Львів
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 28.12.
Виїзд на православне Різдво — 03.01.
8 днів в турі. Без нічних переїздів.
Вартість туру — 349 дол./особа.

 

4. ВІДЕНЬ

blog_вена1 blog_вена2 blog_вена3

Щорічно у Відні організовується 11 різдвяних ярмарків! На головній площі міста перед Ратушею проводиться найбільший ярмарок із ляльковим театром та каруселями. У більш ніж 150 кіосках можна знайти глазуровані пряники, глінтвейн, смажені каштани і багато різдвяного декору ручної роботи. Для дітей організовується багато різноманітних майстер-класів.

Чим ще цікаве це місто?

Кожен, хто хоч раз бував у Відні, згодиться — це одне із найкомфортніших міст: тут абсолютно все створене для людей, їхнього затишку і зручності. Особливо він буде цікавий для любителів опери та музеїв, фанатів замків та палаців, розкішних парків та площ.

Обов’язково до відвідування — Собор Святого Стефана — символ Відня із 800-річною історією. Собор вражає своює помпезністю та внутрішньою красою. А під храмом знаходиться ціла система катакомб із підземним цвинтарем.

Ще одна родзинка міста — Хофбург. Це колишня резиденція Габсбургів, а сьогодні — президента Австрії. Цей комплекс складається з 18 будівель та 19 палаців, збудованих в різних архітектурних стилях. Тут туристи можуть прогулятися імператорськими апартаментами, відвідати іспанську школу верхової їзди, скарбницю та бібліотеку.

Перелік можна продовжувати дуже і дуже довго. Але згадаємо ще Віденську оперу. Це найбільший оперний театр Австрії і один з найвідоміших у Світі. Щорічно тут проводяться 300 постановок, які кожного разу змінюються. А також один раз на рік тут проводиться знаменитий Віденський бал.

Тури до Відня (детальні програми надсилаємо на запит): 

«Свято в три дні!»
Львів — Чоп — Будапешт — Відень — Чоп — Львів
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 28.12.
Виїзд на православне Різдво — 02.01, 06.01.
3 дні в турі.
Вартість туру — 110 дол./особа.

«Альпійский MIX!»
Львів – Чоп – Будапешт – Дйор — Відень — Херенкімзее — Мюнхен – Зальцбург – Зальцкаммергут – Чоп – Львів
Виїзд зі Львова — 16.12.
5 днів в турі.
Вартість туру — 152 дол./особа.

 

5. МЮНХЕН

blog_мюнхен1 blog_мюнхен2 blog_мюнхен3

Найпопулярніший ярмарок відкривається на Маріенпляц перед Ратушею. Тут окрім 150 кісків із сувенірами і солодощами можна покататися на каруселі і помилуватися ялинкою висотою 30 метрів. Всередині Ратуші працює «небесна майстерня» для дітей, де їх навчають самостійно виготовляти новорічні подарунки.

Чим ще цікаве це місто?

Мюнхен по-німецьки стримане і водночас дуже автентичне місто, серце Баварії. Тут і надсучасний музей BMW, і відомі на ввесь Світ картинні галереї,  і чудова архітектура, і мега-смачні ковбаски. Окремий пункт — мюнхенське метро, яскраво розфарбовані станції якого контрастують із наземним містом.

Найулюбленіше місце прогулянок не лише туристів, а я місцевих — Маріенпляц. Це серце Старого міста. В будівля Старої ратуші зараз знаходиться музей іграшок.

Неподалік знаходиться і Нова ратуша. Вона стала відомою завдяки своїй 85-метровій башті з оглядовим майданчиком та годинником. Щодня о 17:00 під бій 43-х дзвонів тут показують сцени із середньовічног життя міста 32 фігурки майже людського зросту.

Окремої уваги заслуговують Пінакотеки. Це музейний комплекс відомий у всьому Світі (Стара Пінакотека, Нова та Сучасна). В цих трьох картинних галереях представлені роботи Рубенса, Рембрандта, Ботічеллі, Леонардо да Вінчі.

Тури до Мюнхена (детальні програми надсилаємо на запит): 

«Баварскі вихідні!!!»
Львів – Краків — Мюнхен (2 ночі) – парк розваг «Леголенд» – замок Нойшванштайн і Ліндерхоф – Зальцбург – Чоп — Львів
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 29.12.
Виїзд на православне Різдво зі Львова — 02.01, 05.01.
5 днів в турі.
Вартість туру — 174 дол./особа.

«Супер бліц!!!»
Львів – Краків — Прага – Нюрнберг – Мюнхен – Зальцбург — Будапешт – Львів
Виїзд на католицьке Різдво зі Львова — 21.12.
Виїзд на Новий Рік зі Львова — 29.12.
Виїзд на православне Різдво зі Львова — 04.01.
5 днів в турі. Без нічних переїздів.
Вартість туру — 203 дол./особа.

 

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО БРОНЮВАТИ ТУРИ ПОТРІБНО ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

ВСІ ПРОГРАМИ НАДСИЛАЄМО НА ЗАПИТ!

З будь-якими питаннями, будь ласка, телефонуйте!

Веселого Нового Року та Різдва! =)