25/08/2016 Фестивалі, фестивалі і ще раз фестивалі!
Кемпинг-фестиваль в Китае

А знаєте, що вересень і жовтень — це найбільш фестивальні місяці року в усій Європі!? І Україна теж не виключення! Останнім часом ми зробили величезний крок вперед у цьому напрямку. І в популярних туристичних містах України почало з’являтись все більше і більше різноманітних тематичних фестивалів. Адже відправитись на якусь подію значно цікавіше, ніж просто погуляти містом, чи не так?

Ми зробили для Вас підбірку з найцікавіших фестивалів цієї осені, щоб Ви змогли обрати щось собі до смаку і запланувати поїздку. Тримайте!

1. Фестиваль вуличного мистецтва «Республіка» в Кам’янці-Подільському. 1-2-3-4 вересня.

Главная сцена фестиваля

Головна сцена біля фортеці

blog_Каменец-Подольский_Республика          blog_Каменец-Подольский_Республика

Фестиваль RESPUBLICA – це фестиваль сучасного вуличного мистецтва. У місті Камянець-Подільський, біля історичної фортеці XIV століття, розташовано 5 сцен, де відбуваються виступи українських та закордонних виконавців. Найкращі вуличні художники приїжджають, аби розмалювати будинки у спальних та депресивних  частинах міста. Придбати квиток на всі заходи 4 дні можна за 350 грн. На 1 день — за 100 грн. Розміститись можна в готелі, хостелі або в одному з наметових містечок за 100 грн. з людини. Музика, вуличні малюнки і неповторна атмосфера старого міста — це чудовий мікс для цікавих і змістовних вихідних.

Доречі, нещодавно ми писали про мурали Кам’янця-Подільського (див. тут >>>). Так от, багато з них було створено під час минулорічного такого фестивалю.

Сайт фестивалю >>>

2. Фестиваль «Гуцульська бринза» в Рахові. 4 вересня.

lviv _ трамвайчик    iv-fr Гуцульская брынза    iv-fr Гуцульская брынза    iv-fr Гуцульская брынза

«Гуцульська бринза» — це осіннє свято повернення вівчарів з полонин додому. Фестиваль демонструє справжні традиції гуцульських вівчарів-полонинників — їх побут, ремесло, культуру, гостинність і досягнення.
Організатори фестивалю «Гуцульська бринза» пропагують відродження древнього вівчарського ремесла — виготовлення багатьох різновидів сиру з овечого молока. Дегустація вурди, будза і бринзи — головна тема рахівського фестивалю. Крім того, гості матимуть можливість ознайомитися з усім розмаїттям традицій, побуту і культури гуцулів Рахівщини.
Існуючи споконвіку, відколи вівці пасуться в Карпатських горах, а вівчарі йдуть на гірські полонини, бринза визначає побут і спосіб життя горян, особливості світосприйняття. Приготування цього продукту, на думку учасників фестивалю, справжнє мистецтво, яке має свої особливості і таємниці, і передається з покоління в покоління.

Їдемо спостерігати, оцінювати особливості, відкривати таємниці та куштувати все =) в нашому турі >>>

3. Фестиваль дерунів у Коростені. 10 вересня.

zhutom_deruny2     zhutom_deruny

Фестиваль дерунів у Коростені традиційно проходить в другу суботу вересня. Він стартує опівдні святковою ходою по центральній вулиці міста, після чого в Центральному парку проводиться урочисте відкриття свята з підняттям прапора та виконанням гімну фестивалю.

На Фестивалі дерунів коростенські господині, представники сусідніх районів Житомирщини, кухарі з різних регіонів та інших країн демонструють своє мистецтво приготування дерунів чи близьких до них страв з картоплі, а дегустатори та відвідувачі фестивалю визначають найкращі страви. Всі бажаючі можуть проголосувати за найсмачніший дерун, який їм сподобається найбільше.

У 2016 році VIII Фестиваль дерунів знову порадує коростенців та гостей міста смачними дерунами та древлянською гостинністю. У меню фестивалю: поліські страви; деруни українські, заморські і з викрутасами; майстер-клас з приготування дерунів від коростенського мера; деруни депутатські, козацькі, англійські, польські, німецькі, соціальні і халявні, а також дегустації інших страв і напоїв =)

Самі їдемо і Вас запрошуємо! =) Забронювати місце і дізнатись подробиці можна тут >>>

4. Подвійний фестиваль у місті Борщів, що на Тернопільщині: фестиваль борщу «Борщ’їв» та фестиваль вишиванок. 18 вересня.

Черная борщевская вышиванка   Фестиваль Борща в Борщеве

 

Фестиваль Борща в Борщеве   Фестиваль Борща в Борщеве

У вересні Борщів запрошує на фестиваль «В Борщівському краї квітнуть вишиванки». Вишиванки на Борщівщині особливі! Це сорочки, вишиті чорними нитками, які стали своєрідною візитною карткою краю. Головними ознаками є біле домоткане полотно, простий крій і густий, тугий візерунок — вишивка грубою вовняною ниткою. Мистецтвознавці стверджують, що в Борщівський вишивці відображено фрагменти трипільської культури.

Одночасно там же і тоді ж відбудеться знаменитий фестиваль борщу «Борщ’Їв — 2016«, який проходить тільки в Борщеві.
Кожне село регіону буде представляти на суд і смак відвідувачів власний тип борщу — близько 50 видів!
Борщ готуватимуть протягом свята у величезних казанах на багатті. Так що кожен з гостей зможе підібрати собі борщ за смаком, тому що вибір буде дійсно величезним!

Аж 2 фестивалі в одному місці! Ми просто не можемо це пропустити! Деталі та запис в тур тут >>>

5. Щорічний фестиваль кави у Львові «Lviv coffee festival». 22-25 вересня.

lviv_xbMxYH618o    lviv_02

Кава — це Львів, а Львів — це кава. Тут створюють особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави. Ми зберемо найкращих баріста країни, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею. Ми покажемо справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Ммммм…) Ми вже відчуваємо цей божественний аромат!… Приєднуйтесь до нашої поїздки тут >>>