Туры - Відкривай Запоріжжя! (дводенний тур)

Відкривай Запоріжжя! (дводенний тур)

1700 грн , 2 дня
тур хортица
тур хортица
Хортиця
zapor_khort_hortica3
Хортиця
ближайшие даты тура продолжительность тура
2 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Частичное
стоимость тура: 1700 грн

Запоріжжя — це унікальне місто з багатовіковою історією.

Історичний, культурний та індустріальний центр країни.

Батьківщина козацької вольниці, аристократичного Олександрівська та споруд часів бронзи.

Первозданна природа і сакральні святилища Хортиці сплелися в унікальному поєднанні з європейськими промисловими гігантами та розмаїттям архітектури ХVIII-ХIХ століття.

Панорами, що захоплюють дух.

Факти, які впливають на хід історії країни.

План поездки

1 день

Прибуття в Запоріжжя ранковим потягом.

ОГЛЯДОВА АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ розпочнеться на привокзальній площі — це і є початок проспекту Соборного, головної вулиці міста та одного з найдовших проспектів у Європі. Проспект може похизуватися історичними спорудами, сучасними будинками,  парками  і  навіть  промисловими  підприємствами.  На  відстані трохи  більше  11  км ми  побачимо дореволюційні будівлі Старого Олександрівська, вишукані будинки епохи радянського класицизму. Неповторне Соцмісто в стилі конструктивізм. І все це не одній лише вулиці! Уявляєте скільки всього цікавого ще є в Запоріжжі!

Запоріжжя місто привітне, тож одразу прокладаємо для вас шлях до нашого серця — острова Хортиця! Найбільший острів на Дніпрі і саме тут відтворена Запорізька Січ.

ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАПОРІЗЬКА СІЧ» (Вхідний квиток 48 грн/дор., 24 грн/дит.) —  узагальнюючий образ усіх восьми запорозьких січей, створений на науковій основі. Ми відвідаємо пушкарню, виставку «Традиційні промисли запорожців», виставку «Козак Мамай і люлька», Будинок кошового отамана, Військова канцелярія, виставка «Козацький табір». На території Січі є діюча Церква Покрови Пресвятої Богородиці.

А далі вражаючий ВИСТУП СІЧОВИХ КОЗАКІВ (Вхідний квиток 100 грн/дор., 60 грн/дит.). Після огляду Запорізької Січі радимо відвідати реконструкцію козацького бою, де ви можете ознайомитись із козацькою зброєю і побачити на власні очі як її застосовували в бою.

Для остаточного знайомства з о.Хортиця — трохи вільного часу та обід (за додаткову плату від 100 грн, замовлення заздалегідь).

І відправляємось до унікального музею РЕТРО-АВТОМОБІЛЕЙ «ФАЕТОН» (Вхідний квиток 80 грн/дор., 50 грн/дит.). Музей входить в 20-ку найбільших технічних музеїв Європи. У 2013 році він був визнаний, як найбільше зібрання ретро-техніки і занесений в Книгу Рекордів України. Сьогодні це понад 200 одиниць техніки. У музеї представлені не тільки автомобілі, також тут можна побачити колекцію зброї, велосипеди, мотоцикли і навіть літак з танком!

Поселення в готель. Вільний час. Вечеря (самостійно).

2 день

08:00 Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

ПРОДОВЖЕННЯ ОГЛЯДОВОЇ ЕКСКУРСІЇ.

А далі ще один суто запорізький музей — МУЗЕЙ ТЕХНІКИ «МОТОР СІЧ» (Вхідний квиток 10 грн/дор., 5 грн/дит.) — це зібрання унікальних експозицій, які представлені зразками авіаційних двигунів, колекцією мотоциклів вітчизняного та іноземного виробництва, експозицією мисливської зброї, а так само приватною колекцією самоварів. Майже весь світ співпрацює з цим багатотисячним підприємством. Саме тут збирають металевих птахів, що парять в небі і перевозять на своїх крилах мільйони туристів кожного дня.

Обід (за додаткову плату від 100 грн, замовлення заздалегідь).

Після обіду Ви маєте унікальну можливість поринути в козацькі часи та пройти водами сивого Дніпра — Славутича, як колись по ньому мандрували наші пращури — запорозькі козаки. ПРОГУЛЯНКА НА КОЗАЦЬКІЙ ЧАЙЦІ ПО ДНІПРУ (Квиток від 170 грн/ос).

Вільний час.

Трансфер на залізничний вокзал.

 

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Автобусне обслуговування згідно програми тура;
  • Супровід гідом згідно програми тура;
  • Проживання в готелі (1 ніч, двомісні номери «Стандарт»);
  • Харчування (сніданок);
  • Групове туристичне страхування
  • Квитки на потяг;
  • Додаткові екскурсії та вхідні квитки (орієнтовна вартість вхідних квитків вказана у програмі туру);
  • Додаткове харчування (обіди/вечері)

1700 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема