Туры - Долина тюльпанів під Чернівцями

Долина тюльпанів під Чернівцями

3700 грн , 3 дня
Монастырь Св.Анны
Пещерный храм ув селе Хрещатик
Черновцы. Церковь Черновицкого Университета
chernivci01_l
cherniv_A4-5oSKSdUw
Черновцы. Памятник дворнику
Пещера Вертеба
cherniv_1413789198_10d187
Долина тюльпанов
Лес на перевале Немчич
Черновцы. Театральная площадь
ternop_zaleshch4
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Завтрак
стоимость тура: 3700 грн

У цьому турі ми побачимо Чернівці в найкращу для цього міста пору року!

Ми побуваємо на екскурсії у знаменитій Резиденції Буковинських митрополитів — Чернівецькому Університеті та прогуляємося університетським дендропарком, і обов’язково насолодимося різнобарвною феєрією Долини тюльпанів, яку кожний рік висаджують неподалік Чернівців;

Відвідаємо Ганнину гору, де розташувався в тиші та спокої, монастир, та підкоримо перевал Німчич з його захопливими краєвидами;

побачимо мальовничі Заліщики з дивовижною панорамою вигину Дністра і старовинним скельним монастирем.

Ще один скельний монастир чекає нас на Тернопіллі, куди ми відправимось — Монастирок — загадковий тернопільський Стоунхендж,

а також таємнича печера «Вертеба» — окремий підземний світ з унікальною колекцією предметів трипільської цивілізації.

І на завершення туру ми побачимо одне з найкрасивіших місць в Україні — урочище Червоне — з Червоногородським замком та Джуринським водоспадом.

Не пропустить цю чарівну та захопливу подорож!

План поездки

1 День

Зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях о 10 годині ранку. (Квитки на потяг можна придбати у нас або самостійно)

І одразу вирушаємо милуватися різнобарв’ям Долини тюльпанів, яку кожний рік висаджує на величезному полі чернівецький підприємець. Тепер всі бажаючі приїжджають сюди, щоб відсвяткувати весну, помилуватися квітами і зробити кілька фото на пам’ять.

Тюльпани, нарциси, гіацинти та різні інші квіти чекають на нас і в дендропарку Чернівецького Університету — старовинної Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, яку ми обов’язково відвідаємо після повернення в Чернівці. Без удаваної скромності — це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні, включно з Трьох-святительською (Семінарською) церквою. Зараз університет є головною визначною пам’яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Після обіду відбудеться наше знайомство з «маленьким Віднем» — так називають Чернівці за архітектурну і атмосферну схожість. Отже залишаємо речі в готелі і вирушаємо на екскурсію. Старий центр міста — це і довгі вулички з красивою австрійської забудовою, і невеликі гармонічні площі, і цікаві пам’ятники, і такі романтичні історії…… Ви будете просто зачаровані!

А ще ми побачимо старовинну дерев’яну церкву Святого Миколая, Кафедральний собор Святого Духа, Вірменську церкву, Успенську греко-католицьку церкву, та Миколаївській кафедральний собор румунської культури — з «крученими» банями. Храм збудовано за зразком одного із шедеврів румунського середньовічного зодчества: православного Успенського архієрейського собору у румунському місті Куртя-де-Арджеш — місця останнього спочинку румунських королів.

А ввечері на Вас чекають затишні кав’ярні та ресторанчики «маленького Відня».  Вільний час. Вечеря самостійно.

 

 

 

 

2 День

В цей день, після сніданку, ми відправляємося в Буковинські Карпати!

Наша перша зупинка: монастир Святої Ганни. За повір’ям, за часів татаро-монгольської навали, дівчина з Вашківців Ганна, рятуючись від кочівників, піднялася на гору і з благанням підняла руки до неба в проханні захистити її. Земля розверзилася і Ганну сховала. На поверх землі залишилися тільки довгі коси дівчини. Кочівник спересердя відсік коси, і вітер розвіяв їх навколо гори. З тих пір на схилах Ганниній гори росте цілюща шовкова трава, яку в народі називають Ганнині коси.

А далі — невелике випробування — підйом до перевалу Німчич. Це одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. З перевалу відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Як поетично написала Леся Українка: «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне та срібне — як мрія.»

Після прогулянки струнким буковим лісом, із задоволенням пообідаємо, і відправимось в легендарну Чорторию – на батьківщину Івана Миколайчука, де розташований його музей-садиба. А на завершення цього чудового дня відвідаємо Лебедине озеро, що на околиці Чорториї, і де живуть десятки білих лебедів.

Повертаємось у Чернівці, де на нас чекає ще один неймовірний вечір.

 

 

 

3 День

8:00 Сніданок в готелі. Виселення.

Невеликий переїзд і перед нами, з високого буковинського берега відкриється неймовірний краєвид на місто Заліщики, що немов би оточене блискучою, сріблястою стрічкою Дністра. А чи відомо Вам, що менше ніж сто років назад в Заліщиках знаходився один з найпопулярніших та респектабельних … курортів Європи? Як то було і хто тут бував Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії — це цікава історія! А ще на високому березі Дністра є дуже древній скельний монастир. В селі … Хрещатик, який ми також з Вами відвідаємо. Загалом, це місце дуже особливе і неодмінно варто Вашої уваги.

Далі ми відправимось на Тернопілля, де на нас чекають загадкові місця. Перше з них — Монастирок — тернопільський Стоунхендж - із загадковими дольменами та прадавнім кам’яним календарем. На майже 100-метровій терасі річки Серет в кам’яному гроті розташований один із ранньохристиянських печерних храмів, який дивує зображення Ісуса із закритими очима. А з величезної брили над гротом відкривається неймовірної краси панорама на річкову долину.

Друге, не менш загадкове місце, — печера «Вертеба». Цю печеру, без перебільшення, можна назвати входом в цілий підземний світ! Вона складається з просторих залів, з’єднаних вузькими перемичками, загальною протяжністю близько 8 км. Для відвідування цієї печери не потрібно спеціального спорядження і підготовки, тому вона відкриває свої двері для всіх бажаючих і дозволяє доторкнутися до підземних чудес. Особливістю печери «Вертеба» є те, що тут зібрана унікальна колекція залишків трипільської культури. Тому її можна сміливо вважати населеною )

Але це ще не всі дива, які ми з Вами побачимо в цьому турі. Урочище Червоне – вважається одним з найкрасивіших місць в Україні: велетенський природний амфітеатр зі скелястими темно-червоними схилами на дні якого височіють дві башти колишнього Червоногородського замку. Довкола замку в минулому існувало місто Червоногород. Головна сучасна окраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський. Каскад водограю в висоту сягає понад 16 метрів.  Тим, хто наважиться зануритись в потужні струмені, Джуринський водоспад подарує незабутні водні процедури та масаж. На цьому наш тур завершується і ми відправляємось додому вечірнім потягом.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проживання 2 ночі (двомісні номери зі зручностями);
  • Отель «Андінна», Чернівці  (http://andinna.com.ua/)
  • 2 сніданки;
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • Екскурсійне обслуговування протягом усього маршруту;
  • Страхування;
  • Супровід туру співробітником компанії
  • Квитки на потяг Київ – Чернівці, Товсте – Київ (можливий також відїзд з Чернівців)
  • Додаткове харчування (обіди/вечері)
  • Вхідні квитки в Чернівецький Університет (60 грн.), Долину Тюльпанів (50 грн.), Печеру Вертебу (40 грн.). Вартість вказана орієнтовно.

3700 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема