Туры - Долина тюльпанів під Чернівцями

Долина тюльпанів під Чернівцями

17.04 - 18.04 1950 грн , 2 дня
Монастырь Св.Анны
Пещерный храм ув селе Хрещатик
cherniv_A4-5oSKSdUw
Черновцы. Церковь Черновицкого Университета
chernivci01_l
Черновцы. Памятник дворнику
Пещера Вертеба
cherniv_1413789198_10d187
Долина тюльпанов
Лес на перевале Немчич
Черновцы. Театральная площадь
ternop_zaleshch4
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 17.04.2021
2 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Завтрак
стоимость тура: 1950 грн

Все даты тура:

17.04.2021

Всім привіт!

Запрошуємо Вас побувати в Долині тюльпанів під Чернівцями.

Цвітіння цілої плантації тюльпанів ось уже кілька років перетворює невеличке село на місце паломництва для любителів квітів і просто тих, кому подобається весна, подобається відкривати щось нове, бувати в незвичайних місцях і привозити свіжі враження з турів по Україні.

Крім тюльпанів ми обіцяємо Вам ще багато цікавих об’єктів і досить насичену програму.

Звичайно ж, ми у всій красі побачимо Чернівці, побуваємо на екскурсії у знаменитій Резиденції Буковинських митрополитів,

і відвідаємо кілька менш відомих місць.

А саме: перевал Німчич і монастир Святої Ганни в Буковинських Карпатах,

село Заліщики з дивовижною панорамою вигину Дністра і древнім скельним монастирем,

а також печеру «Вертеба» — окремий підземний світ з унікальною колекцією предметів трипільської цивілізації.

План поездки

1 День

8:00 Зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях .

І одразу вирушаємо в Буковинські Карпати!

Наша перша зупинка: монастир Святої Ганни. За повір’ям, за часів татаро-монгольської навали, дівчина з Вашківців Ганна, рятуючись від кочівників, піднялася на гору і з благанням підняла руки до неба в проханні захистити її. Земля розверзлася і Анну сховала. На поверх землі залишилися тільки довгі коси дівчини. Кочівник спересердя відсік коси, і вітер розвіяв їх навколо гори. З тих пір на схилах Анниній гори росте цілюща шовкова трава, яку в народі називають Ганнині коси.

А далі — невелике випробування — підйом до перевалу Німчич. Це одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. З перевалу відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Як поєтично написала Леся Українка: «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне та срібне — як мрія.»

Після прогулянки струнким буковим лісом, із задоволенням пообідаємо, і відправимось назад до Чернівців де відбудеться наше перше знайомство з «маленьким Віднем» — так називають Чернівці за архітектурну і атмосферну схожість. Отже залишаємо речі в готелі і вирушаємо на екскурсію. Старий центр міста — це і довгі вулички з красивою австрійської забудовою, і невеликі гармонічні площі, і цікаві пам’ятники, і такі романтичні історії…… Ви будете просто зачаровані!

А ввечері на Вас чекають затишні кав’ярні та ресторанчики «маленького Відня».  Вільний час. Вечеря самостійно.

2 День

8:00 Сніданок в готелі. Виселення.

Звичайно ж, ми просто не можемо виїхати з Чернівців, не подивившись старовинну Резиденцію Буковинських митрополитів, а нині — Чернівецький національний університет. Без удаваної скромності — це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні. Зараз університет є головною визначною пам’яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд в Долину тюльпанів. Цей шматочок краси серед поля створив місцевий підприємець. І тепер всі бажаючі приїжджають сюди, щоб відсвяткувати весну, помилуватися квітами і зробити кілька фотографій на пам’ять.

А ви знаєте, що річка Дністер, яка протікає недалеко від Чернівців славиться прекрасними видами з високих берегів? Одне з таких місць, звідки відкривається приголомшлива панорама на вигин річки, знаходиться в містечку Заліщики.

А ще там є дуже древній скельний монастир. Загалом, місце зовсім особливе і неодмінно стоїть Вашої уваги.

Обід (за бажанням).

Переїзд до печери «Вертеба». Цю печеру, без перебільшення, можна назвати входом в цілий підземний світ! Вона складається з просторих залів, з’єднаних вузькими перемичками, загальною протяжністю близько 8 км (вивчена частина). Для відвідування цієї печери не потрібно спеціального спорядження і підготовки, тому вона відкриває свої двері для всіх бажаючих і дозволяє доторкнутися до підземних чудес. Особливістю печери «Вертеба» є те, що тут зібрана унікальна колекція залишків трипільської культури. Тому її можна сміливо вважати населеною :)

17:30 Побувавши в гостях у древніх трипільців, вирушаємо на залізничний вокзал м Заліщики, звідки вечірнім поїздом їдемо до Києва.

 

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проживання 1 ніч (номера євро-класу);
  • 1 сніданок;
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • Екскурсійне обслуговування протягом усього маршруту;
  • Страхування;
  • Супровід туру співробітником фірми
  • Квитки на потяг Київ — Чернівці — Заліщики — Київ (орієнтовно з людини в обидві сторони 800 грн. купе, 450 грн. — плацкарт)
  • Додаткове харчування (обіди/вечері)
  • Вхідні квитки в Чернівецький Університет (60 грн.), Долину Тюльпанів (40 грн.), Печера Вертебу (30 грн.). Вартість вказана орієнтовно.

1950 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема