Туры - Загадкові місця Вінничини

Загадкові місця Вінничини

3400 грн , 3 дня
blog_Vin_font_3
Печера. Усыпальница Потоцких
Буша. Лабиринт
vin_Nemirov03-SanDvorec
Лядова
blog_Vin_font_1_l
Буша. Башня замка
Винница
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус
питание Частичное
стоимость тура: 3400 грн

Цікаво, що саме на Поділлі є багато місць, особливості яких не можуть пояснити навіть фахівці.

У цьому турі ми запропонуємо Вашій увазі цілу серію таких загадок: таємничий Вервольф,

усипальниця Пирогова,

саме містичне і найпотужніше з українських місць сили — Буша і загадковий Лядівський монастир.

Ви напевно зустрічали ці назви серед Самих Містичних або Самих Загадкові місць України.

А ще Вас чекають цікаві легенди та історії, старовинні палаци і парки, фантастичні панорами Дністра і

унікальне лазерне шоу на березі Південного Бугу.

План поездки

1 день

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська.

Їдемо через Житомир та Бердичів — отже, приєднуйтесь!

Перший пункт нашої екскурсії — колишня ставка Гітлера «Вервольф» — його називають останньою таємницею Третього рейху. Резиденція фюрера будувалася в цілковитій таємності. Бункер з триметровими бетонними стінами йшов углиб землі на кілька поверхів. При відступі німців, входи в бункер були підірвані. Що він приховує — досі нерозгадана таємниця: золото рейху чи знамениту Бурштинову кімнату?

Невеликий переїзд і нас чекає захоплююче знайомство з історією, міфами та таємницями міста Вінниця – найбільшого міста Поділля. Ми прогуляємось чудовими скверами та площами міста, прикрашеними цікавими пам’ятниками та кованими скульптурами, побачимо Вінницькі мури — старовинний комплекс оборонних і монастирських будівель 17 століття, символ міста — Вінницьку Вежу, Домініканський та Єзуїтський монастирі та старовинну Миколаївську церкву. Відвідаємо колоритну кав’ярню-музей «Пан Заваркін і Син», де можна не тільки випити надзвичайно смачної, ароматної кави або чаю з тістечками, але й ознайомитись з багатою колекцією старовинних годинників, самоварів та інших різних предметів побуту початку минулого століття. Після обіду всі бажаючі відправляються в унікальний музей-садибу, де жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Це ще одна таємниця історії: його тіло, забальзамоване за власним рецептом професора, зберігається в церкві-усипальниці Святого Миколи Чудотворця вже 135 років.

Якщо Ви вже бували в садибі, можемо порекомендувати Вам познайомиться з знаменитою колекцією «Сарматського золота», яка зберігається в Вінницькому краєзнавчому музеї. Прикраси виконані в характерному східному «золото-бірюзовому звіриному» стилі і імовірно належали останньому сарматському царю Інесмею. Або, якщо Вас цікавить щось більш сучасне — варто відвідати музей АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки.

Селимося в готель і готуємося до вечірньої прогулянки, де побачимо водно-світлове лазерне шоу «у виконанні» найбільшого в Європі плаваючого (!) фонтана, який до речі, вважають також одним з найбільш видовищних в Європі!

Початок вечірнього лазерного шоу фонтанів орієнтовно о 21:00.

2 день

8:00 Сніданок в готелі
Вирушаємо заряджатися енергією в найвідоміше місце сили в Україні — селище Буша.

Це місце вражає своєю чарівною природою та краєвидами. Особливо весною, коли Буша потопає в садах. Легендарна поетеса Леся Українка назвала Бушу «красою України».

Символом Буші та її візитною карткою стала кам’яна вежа. Ця вежа — частина старовинної оборонної системи, побудованої навколо Буші знаменитим архітектором Гійомом де Бопланом. У 1654 році за часів Богдана Хмельницького тут відбувались грандіозні події, які навіть були описані в романтичному та драматичному творі Михайла Старицького «Оборона Буші». Тому наразі Бушанська вежа - це не тільки пам’ятник культури України, а й своєрідний меморіал пам’яті захисників замку.

Але найбільш вражаюча пам’ятка Буші — унікальний скельний храм V ст., який не має аналогів у всьому світі. На одному з каменів храму древнім майстром створений барельєф, який отримав назву Бушанського рельєфу: безлисте дерево, людина зі складеними в молитві руками, величний олень — значення малюнка і обставини його появи до сих пір залишаються невідомими, завдяки чому це місце ще більш таємниче і привабливе.

Славні історичні події та таємничий барельєф надихають на творчість скульпторів та художників, які залюбки приїжджають в Бушу. Щорічно тут відбуваються міжнародні пленери скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг». І поступово вся територія Буші перетворюється в музей скульптури під відкритим небом — просто за будь-яким кущем ви можете наштовхнутися на цікаву сучасну чи історичну скульптурну композицію. Отака вона — Буша!

Обідаємо на природі і вирушаємо в ще одне місце сили  — Лядівський скельний монастир. який вважається одним із семи чудес Вінниччини. Він височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром, що протікає поблизу с. Лядова. Це один із найдавніших православних скельних монастирів України,  а заснував його славнозвісний Антоній Печерський, той, що започаткував і Києво-Печерську лавру.

Повернення до Вінниці.

Можливість ще раз відвідати шоу фонтанів та подивитись іншу світло-музикально-лазерну програму.

3 день

8:00 Снідаємо і поспішаємо відкрити всі інші таємниці!

У Немирові нас чекає прогулянка по парку і відвідування дуже красивого палацу графині Щербатової (у неї вже точно знайдеться для нас парочка таємниць)!

У Тульчині ми побачимо палац Потоцького. Шикарні будинки були побудовані ще в далекому 1782 році графом Потоцьким, чий рід був одним з найбагатших і вельможних в Польщі. Розкішшю палац суперничав з королівськими резиденціями Європи.

Але це ще не все! Чи знаєте Ви що саме в цьому невеликому містечку український композитор Микола Леонтович створив геніальну обробку «Щедрика», тепер відому у всьому світі під назвою «Колядка дзвонів» (Ukrainian Carol of the Bells). Тепер в Тульчині є цікава площа-пам’ятник «Щедрику».

Після обід на нас чекає дивовижний та таємничий мавзолей Потоцьких, архітектором якого був не хто інший, як сам знаменитий Городецький.
Але найдивніше чекає нас в парку, стежки якого спускаються по крутому березі серед гранітних скель до Південного Бугу. У цьому місці по всьому руслу річки «розкидано» неймовірну кількість валунів, які утворюють мальовничі композиції разом зі струменями блискучою води, які їх обтікають. Здається, що Ви знаходитесь в якомусь величезному японському саду каміння на воді. Фото виходять неймовірні! А оскільки великої глибини тут немає, вода швидко прогрівається, отже при бажанні можна і покупатися.

Насолодившись красою і свіжим повітрям, а може і скупавшись в Південному Бузі,  відвідаємо ще один маєток Брацлавщини — палац Горохольських і, одночасно, Музей історії авіації та космонавтики. Адже саме тут, у Вороновиці, будував та випробовував перші літальні апарати всесвітньо відомий винахідник Олександр Можайский.

Після екскурсії вирушаємо до Києва.

21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд на комфортабельному автобусі по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі класу 3 * в центрі міста — 2 ночі: https://zatyshok.vinnica.ua/;
  • 2 сніданки в готелі;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Послуги супроводжуючого;
  • Страхування
  • Додаткове харчування (обід / вечеря);
  • Вхідні квитки (Садиба Пирогова, Заповідник «Буша», музей Історії авіації в Вороновиці)

3400 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема

Отзывы

Людмила Людмила
Были в этом туре на Пасху в прошлом году - потрясающая поездка, насыщенная, наполненная духом и душевным теплом, чрезвычайно интересная по содержанию, спасибо Динаю, вы великолепны, как обычно!
Голубенко Ирина Голубенко Ирина
Огромное спасибо Динай-туру за увлекательную, инстересную и насыщенную поездку по Виннице и Винницкой области. Море впечатлений и зарядка на всю рабочую неделю. Особенно хочется выразить и поблагодарить нашего организатора Наташу, а также буквально всех экскурсоводов, влюбленных в свой край. Фонтаны - незабываемое зрелище! Природа, замки, парки - все чудесно! СПАСИБО! До новых встреч и новых туров!