Туры - Загадкова Вінничина. Перезавантаження

Загадкова Вінничина. Перезавантаження

25.06 - 27.06 4900 грн , 3 дня
Печера. Усыпальница Потоцких
Буша. Лабиринт
Винница
vin_Nemirov03-SanDvorec
Лядова
Буша. Башня замка
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 25.06.2022
3 дня
транспорт Автобус
питание Частичное
стоимость тура: 4900 грн

Все даты тура:

25.06.2022

Три місяці війни довели усьому світові, що українці — наймогутніша за духом нація! І треба щодня ставати ще міцніше, щоб мати змогу й далі допомагати в тилу, чекати добрих звісток і вірити в перемогу. Ми маємо бути сильними і впевненими, а отже, потребуємо відпочинку та перезавантаження.

Якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами у подорож на Зелені свята! Кажуть, в ці дні сама Природа віддає нам свою силу. А ще ж треба обрати правильне місце для «підзарядки»: наймістичніше і найпотужніше з українських місць сили  — Буша, і загадковий Гайдамацький Яр.

Цікаво, що саме на Поділлі є багато місць, особливості яких не можуть пояснити навіть фахівці. У цьому турі ми запропонуємо вашій увазі цілу серію таких загадок!

Маршрут туру:

Київ – Ставка Гітлера «Вервольф» – Вінниця – Пирогово – Заповідник «Буша» – «Гайдамацький Яр» – Немирів – Тульчин – Вороновиця – Печера  – Київ

План поездки

1 день

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська.

Їдемо через Житомир та Бердичів — отже, приєднуйтесь!

Перший пункт нашої екскурсії — колишня ставка Гітлера «Вервольф» — її називають останньою таємницею Третього рейху. Резиденція фюрера будувалася в цілковитій таємності. Бункер з триметровими бетонними стінами йшов углиб землі на кілька поверхів. При відступі німців, входи в бункер були підірвані. Що він приховує — досі нерозгадана таємниця: золото рейху чи знамениту Бурштинову кімнату?

Невеликий переїзд — і нас чекає захоплююче знайомство з історією, міфами та таємницями міста Вінниця – найбільшого міста Поділля.

Ми прогуляємось чудовими скверами та площами міста, прикрашеними цікавими пам’ятниками та кованими скульптурами, побачимо Вінницькі мури — старовинний комплекс оборонних і монастирських будівель 17 століття, символ міста — Вінницьку Вежу, Домініканський та Єзуїтський монастирі та старовинну Миколаївську церкву. Відвідаємо колоритну кав’ярню-музей «Пан Заваркін і Син», де можна не тільки випити надзвичайно смачної, ароматної кави або чаю з тістечками, але й ознайомитись з багатою колекцією старовинних годинників, самоварів та інших різних предметів побуту початку минулого століття.

Після обіду всі бажаючі відправляються в унікальний музей-садибу, де жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Це ще одна таємниця історії: його тіло, забальзамоване за власним рецептом професора, зберігається в церкві-усипальниці Святого Миколи Чудотворця вже 135 років.

Поселення в готель. Вечірня прогулянка по місту та вечеря.

2 день

8:00 Сніданок в готелі.

Вирушаємо заряджатися енергією в найвідоміше місце сили в Україні — селище Буша.

Це місце вражає своєю чарівною природою та краєвидами. Особливо навесні та початку літя, коли Буша потопає в садах. Легендарна поетеса Леся Українка назвала Бушу «красою України».

Символом Буші та її візитною карткою стала кам’яна вежа. Ця вежа — частина старовинної оборонної системи, побудованої навколо Буші знаменитим архітектором Гійомом де Бопланом. У 1654 році за часів Богдана Хмельницького тут відбувались грандіозні події, які навіть були описані в романтичному та драматичному творі Михайла Старицького «Оборона Буші». Тому наразі Бушанська вежа — це не тільки пам’ятник культури України, а й своєрідний меморіал пам’яті захисників замку.

Але найбільш вражаюча пам’ятка Буші — унікальний скельний храм V ст., який не має аналогів у всьому світі. На одному з каменів храму древнім майстром створений барельєф, який отримав назву Бушанського рельєфу: безлисте дерево, людина зі складеними в молитві руками, величний олень — значення малюнка і обставини його появи до сих пір залишаються невідомими, завдяки чому це місце ще більш таємниче і привабливе.

Славні історичні події та таємничий барельєф надихають на творчість скульпторів та художників, які залюбки приїжджають в Бушу. Щорічно тут відбуваються міжнародні пленери скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг». І поступово вся територія Буші перетворюється в музей скульптури під відкритим небом — просто за будь-яким кущем ви можете наштовхнутися на цікаву сучасну чи історичну скульптурну композицію. Отака вона — Буша!

Обідаємо на природі і вирушаємо в ще одне чаклунське місце — «Гайдамацький Яр». Унікальність заповідника в тому, що на його території знаходяться справжні природні скульптури. Пісковик, під дією вітру і дощу з часом став приймати химерні форми, які так сильно подобаються всім відвідувачам парку. Всього таких скульптур налічується близько 150. І як завжди, не обійшлося без легенди про козацьке золото, нібито закопане десь у лісі. Хтозна, може саме вам пощастить його знайти?

Повернення до Вінниці.

3 день

8:00 Снідаємо і поспішаємо відкрити всі інші таємниці!

У Немирові нас чекає прогулянка по парку і відвідування дуже красивого палацу графині Щербатової (у неї вже точно знайдеться для нас парочка таємниць)!

У Тульчині ми побачимо палац Потоцького. Шикарні будинки були зведені ще в далекому 1782 році графом Потоцьким, чий рід був одним з найбагатших і вельможних в Польщі. Розкішшю палац суперничав з королівськими резиденціями Європи.

Але це ще не все! Чи знаєте ви, що саме в цьому невеликому містечку український композитор Микола Леонтович створив геніальну обробку «Щедрика«, тепер відому у всьому світі під назвою «Колядка дзвонів» (Ukrainian Carol of the Bells). Тепер в Тульчині є цікава площа-пам’ятник «Щедрику».

Пообіді на нас чекає дивовижний та таємничий мавзолей Потоцьких, архітектором якого був не хто інший, як сам знаменитий Городецький.

Але найдивніше чекає нас в парку, стежки якого спускаються по крутому березі серед гранітних скель до Південного Бугу. У цьому місці по всьому руслу річки «розкидано» неймовірну кількість валунів, які утворюють мальовничі композиції разом зі струменями блискучою води, які їх обтікають. Здається, що ви знаходитесь в якомусь величезному японському саду каміння на воді. Фото виходять неймовірні! А оскільки великої глибини тут немає, вода швидко прогрівається, отже при бажанні можна і покупатися.

Насолодившись красою і свіжим повітрям, а може і скупавшись в Південному Бузі,  відвідаємо ще один маєток Брацлавщини — палац Горохольських і, одночасно, Музей історії авіації та космонавтики. Адже саме тут, у Вороновиці, будував та випробовував перші літальні апарати всесвітньо відомий винахідник Олександр Можайский.

Після екскурсії вирушаємо до Києва.

21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд на комфортабельному автобусі по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі класу 3 * в центрі міста — 2 ночі: https://zatyshok.vinnica.ua/;
  • 2 сніданки в готелі;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Послуги супроводжуючого;
  • Страхування
  • Додаткове харчування (обід / вечеря);
  • Вхідні квитки (Садиба Пирогова, Заповідник «Буша», музей Історії авіації в Вороновиці)

4900 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема

Отзывы

Людмила Людмила
Были в этом туре на Пасху в прошлом году - потрясающая поездка, насыщенная, наполненная духом и душевным теплом, чрезвычайно интересная по содержанию, спасибо Динаю, вы великолепны, как обычно!
Голубенко Ирина Голубенко Ирина
Огромное спасибо Динай-туру за увлекательную, инстересную и насыщенную поездку по Виннице и Винницкой области. Море впечатлений и зарядка на всю рабочую неделю. Особенно хочется выразить и поблагодарить нашего организатора Наташу, а также буквально всех экскурсоводов, влюбленных в свой край. Фонтаны - незабываемое зрелище! Природа, замки, парки - все чудесно! СПАСИБО! До новых встреч и новых туров!