Туры - Магічний трикутник Європи: Прага+Дрезден

Магічний трикутник Європи: Прага+Дрезден

650 , 4 дня
Карлов мост на рассвете. Прага
Мосты Праги
Чехия. Прага. Памятник Моцарту
Чехия. Прага. Памятник Яну Гусу
Німеччина. Дрезден
Чехія. Прага. Собор святого Вітта
Німеччина. Дрезденська галерея
Чехия. Прага. Знаменитые часы на Староместской площади
ближайшие даты тура продолжительность тура
4 дня
транспорт Автобус Самолет
питание Частичное
стоимость тура: 650

Три старовинні міста Європи — Прагу, Турін і Ліон — іноді називають «магічним трикутником Європи».

Чому саме ці міста?

Прага — одне з найзагадковіших і наймістичніших міст Європи.
Столиця магів і провидиць, середньовічних наук і окультистів, тамплієрів і каббалістів. Завдяки королю Рудольфу ІІ, який був покровителем наук, мистецтва та мандрівних езотериків, Прага у певний час своєї історії стала пристанищем для магів Джона Ді та Едварда Келлі, для астронома і астролога Тіхо Браге і для інших безіменних алхіміків, ворожбитів та чародіїв, як справжніх так і шарлатанів. Остання ворожка, що жила на празькій Златій улочці — мадам де Фебе, яку розстріляли нацисти в 1942-му, за те що напророчила кінець Третього Райху.
Інша відома сторінка Празької магії — це єврейська каббала. Легенда розповідає про раббі Льова, празького равина, який створив Голема, істоту з глини, оживив його спеціальним словом і використовував для захисту свого народу. Кажуть, і досі рештки Голема зберігаються на горищі однієї із синагог в старому ґетто Праги, а на могилі раббі Льова і зараз відвідувачі залишають записочки з молитвами про успіх і щастя.

Чотири дні занурення в легендарну історію Праги, в магію її світанків і містику її вечорів. В її перекази, що дивовижним чином продовжують жити у ритмі великого європейського міста.
Знаменитий годинник «Орлой» на Староміській площі після дворічної реставрації на тлі різдвяного ярмарку, одного з наймальовничіших у Європі.
Таємниці будинку доктора Фауста і Старонової синагоги у єврейському кварталі.
Секрети домових знаків і старих будиночків Малої Страни.
Старовинні перекази Золотої Праги — і як вони втілювалися у мистецтві ХХ століття.
Зустріч сонця на Карловому мосту і магія сучасного скульптурного мистецтва на берегах Влтави.
А ще Альфонс Муха з акцентом, Кафка з абсентом і загадка тамплієрів у Празі.

Також планується одноденна поїздка до Дрездена з відвідинами Галереї старих майстрів, найстарішого у Європі різдвяного ярмарку та відновленого історичного центру міста. Для бажаючих — екскурсія до першого у Німеччині молочного магазину, залу якого прикрашають майсенські кахлі, розписані сюжетами німецьких казок.

Провідник у мандрівці: Громовиця Бердник, письменниця, дослідниця культурних традицій, авторка книги «Знаки карпатської магії».

(переліт у вартості туру)

План поездки

1 день

5:05 Ранній виліт з а/п Бориспіль. Зустріч біля стійки реєстрації о 3:15 ранку. Виліт о 5:05 (авіакомпанія Czech Airlines).

6:10 Приліт в Прагу. Трансфер в готель, поселення, відпочинок.

10:00 Сніданок в кафе. Знайомство групи.

11:00 Початок маршруту на Карловому мосту. Прага — місто, народжене передбаченням провидиці. Статуї, які здійснюють бажання серця.

Маршрут: Мала Страна («Башта Келлі» і «Королівська дорога») — Празький град — Собор св. Віта — Злата улочка — Страговський монастир.

Йдучи цим маршрутом, ми поговоримо про те що об’єднувало королів Священної Римської імперії і європейську алхімію, як будувався собор святого Віта, який є перлиною європейської сакральної архітектури, що було спільного в середньовічного чародія і філософа Ніколя Фламеля, який за легендою, знайшов філософський камінь — і одного з найзагадковіших письменників  ХХ ст. Відвідаємо Злату улочку, овіяну легендами про алхіміків та старовинну вулицю, де жили астрономи Тіхо Браге та Йоган Кеплер і де до сьогодні домові знаки на стінах зберігають свої таємниці. Спробуємо знайти точку, де знаходиться перехід до іншого світу, побачимо місця, де Мілош Форман знімав свій знаменитий фільм «Амадей» і дім, у якому жив реальний Моцарт, готуючи виставу «Дон Жуан». Обід в районі Градчан. Після обіду — похід на острів Кампа, осередок сучасного мистецтва і авторської скульптури на березі Влтави. Відвідини костелу Діви Марії Переможниці, де зберігається чудотворна статуя «Празького немовляти Ісусика».

Вільний час (вечірня прогулянка Прагою). Вечеря у районі готелю.

2 день

9:00 Сніданок в готелі. Початок маршруту.

Маршрут: Таємниці будинку доктора Фауста — Староміська площа з її знаменитим Астрономічним годинником, який щойно відкрився після дворічної реставрації — костел Матері Божої біля Тину (Тинський храм) — Дім Чорної Мадонни.

Разом із пражанами та гостями міста відкриємо різдвяний ярмарок на Староміській площі Праги — один з найкрасивіших різдвяних базарів у Європі. Вип’ємо глінтвейну, скуштуємо традиційні чеські різдвяні смаколики  і зробимо цікаві фото. Якщо сприятиме погода, піднімемося на старовинну Ратушу, щоб помилуватися золотими дахами Праги з висоти пташиного польоту. Поговоримо про те, як старовинні перекази Праги оживають у житті сучасного європейського міста, про те, звідки у Празі взялися тамплієри, і чому привид  тамплієра, якого і сьогодні туманними ночами можна зустріти на одній із вуличок Старого міста, втратив свою голову, дізнаємося таємниці Астрономічного годинника, і чому один з будинків Старого міста прикрашає статуя Чорної мадонни.

Обід. Після обіду мандрівка вуличками старовинного кварталу Йозефова, де в старі часи знаходилося єврейське ґетто, найстаріше і найбільше в Європі. Пам’ятник Францові Кафці, одному з найвідоміших уроженців кварталу — Старонова синагога і легенда про Голема — Старе єврейське кладовище.

Поговоримо про каббалу та єврейську магію, про равина-чародія Льова бен Бецалеля, дізнаємося чому годинник на Єврейській ратуші йде задом наперед та про те, що поєднує творчість Густава Майринка, Франца Кафки та Умберто Еко. Завершимо подорож покрученими вуличками Йозефова у ресторанчику «Біля Голема», де можна буде зігрітися і обмінятися враженнями.

Увечері бажаючі зможуть відвідати виставку Альфонса Мухи «Слов’янська епопея» у Муніципальному домі, в цій серії робіт він художньо осмислив походження і розвиток слов’янських народів і Чехії. Це гігантські полотна, які варто побачити.

3 день

Ранній сніданок в готелі.

Виїздна екскурсія до Дрездену.

Відвідини Галереї старих майстрів, де зберігаються роботи Рафаеля («Сікстинська Мадонна»), Джорджоне (Спляча Венера«) та інші шедеври європейського живопису.

Відвідини найстарішого та на думку експертів, найгарнішого у Європі різдвяного ярмарку та відновленого історичного центру міста.

Для бажаючих — екскурсія до першого в Німеччині молочного магазину, залу якого прикрашають майсенські кахлі, розписані сюжетами німецьких казок.

Обід в Дрездені у вибраному місці. Вільний час.

Увечері — повернення до Праги.

4 день

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Вільний день для прогулянок Прагою і самостійного знайомства з золотим містом магії, чарів, старовинної архітектури та сучасного мистецтва. Придбання сувенірів. Фото на пам’ять.

Для бажаючих — додаткова екскурсія-прогулянка: Музей КГБ, художній музей Праги, історична кав’ярня «Славія», персональні улюблені куточки  Праги тощо.

18:00 Спільна прощальна вечеря, обмін враженнями.

Трансфер до аеропорту.

20:40 Початок реєстрації на рейс.

22:40 Виліт до Києва. Прибуття в аеропорт Бориспіль 4.12 о 1:40.

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  •  переліт,
  • трансфери,
  • екскурсійне обслуговування,
  • проживання у готелі в центрі міста із сніданками,
  • страхування,
  • послуги супроводжуючого
  • додаткові екскурсії,
  • квитки до історичних пам’яток і музеїв,
  • обіди і вечері,
  • особисті витрати

650 € с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема