Туры - Маланка-ФЕСТ 2019 у Чернівцях на Старий новий рік

Маланка-ФЕСТ 2019 у Чернівцях на Старий новий рік

1800 грн , 2 дня
Маланка в Красноїльську
cher_Malanka_12_
Черновицкий университет
cher_Malanka_01_
cher_Malanka_11_
ближайшие даты тура продолжительность тура
2 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Частичное
стоимость тура: 1800 грн

Наші пращури вважали живим все, що їх оточувало — землю, струмки, рослини, вогонь… У всій Природі жили духи, з якими наші предки намагалися жити у злагоді і демонстрували їм свою шану через всілякі дійства та обряди. Ми багато чого забули та втратили, але

в деяких місцевостях нашої країни люди примудрилися зберегти і зв’язок з природою, і неймовірно старовинні обряди, в яких зафіксоване щось таємниче та магнетичне.

У цьому турі ми запрошуємо Вас в одне з таких дивовижних місць – селище Красноїльськ, що на румунському кордоні, де на Старий новий рік відбувається неймовірне свято Маланки.

Такого унікального дійства як тут, Ви точно ніде більше не побачите! Недарма ж Красноїльську Маланку пропонують занести до Списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

А далі — більше!

Наступного дня, Ви зможете побачити як святкують Маланку у різних куточках регіону.

І для цього Вам не обов’язково їздити по всім буковинських селах, тому що буковинські села з’їдуться до Вас у Чернівці на найколоритніший фестиваль в Україні – парад-карнавал Маланок.

Найкращі маланкарі зі всієї області представлять Вам подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, буковинську та румунську Маланки. Це унікальна можливість побачити в одному місці, як проходить свято у різних народів. Та ще й на дивовижно гарних вулицях Буковинської столиці.  Приєднуйтесь!

План поездки

1 день

Прибуття у Чернівці ранковим потягом.

Виїзд до селища Красноїльськ та участь в унікальному святкуванні Красної Маланки — дійстві, в якому зберігаються та відтворюються древні культурні коди.

Упродовж цілого року мешканці селища готують маски, зброю та музичні інструменти, роблять із соломи костюми величезних ведмедів та вивчають пісні і танці. 13 та 14 січня Маланка заходить у кожну хату, щоб прогнати з подвір’я злі сили, привітати господарів зі святом та отримати винагороду.

Вас чекають жарти та веселощі, багатолюдне дійство та яскраві костюми!

В Красноїльську «працює» не одна, а шість Маланок. Кожна група ходить по домівках на своєму кутку, а під вечір 14 січня всі сходяться в центрі села, де обирають найкращу.

Одна із найяскравіших Маланок України (та що там говорити — вони НАЙКРАЩІ!), унікальне реліктове поєднання культур на українській землі — в буковинському Красноїльську біля румунського кордону!

Обід-перекус.

Переїзд у Чернівці.

Свято продовжується! Вас чекає чудова вечеря в одному з атмосферних закладів Чернівців.

Поселення в готель. Вільний час.

2 день

Сніданок в готелі.

Прогулянка-екскурсія містом. Чернівці — місто України з «імперською» атмосферою, яке недарма називають «маленьким Віднем» за архітектурну та атмосферну подібність. Старовинний центр міста — це довгі вулички з красивою австрійською забудовою, храми різних конфесій, та невеликі затишні площі. Під кінець екскурсії ми завітаємо до старовинної Резиденції Буковинських митрополитів, де нині розташований Чернівецький національний університет. Без зайвої скромності — це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні. Зараз університет є головною визначною пам’яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

А далі — неперевершене дійство — парад-карнавал Маланок у столиці Буковини. “Маланка-фест” у Чернівцях є одним із найколоритніших і найцікавіших фестивалів України. На нього з’їжджаються найкращі маланкарі зі всієї області, тут можна побачити подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, українсько-буковинську, румунську Маланку, з усіма древніми атрибутами, від традиційних масок до переберії, тобто переодягання. Цей парад нагадує європейські карнавали і одночасно зберігає автентичні традиції Буковини.

Дійство проходить в центральній частині міста і долучитися до нього можуть усі охочі.

Обід (факультативно). Вільний час.

Отримавши безліч вражень, зарядившись позитивом і енергією древніх обрядів,  від’їжджаємо до Києва вечірнім потягом.

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проживання зі сніданком;
  • Транспортне обслуговування на маршруті;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Страхування;
  • Послуги супроводжуючого;
  • ж/д проїзд Київ-Чернівців-Київ (орієнтовно 800 грн. купе);
  • вхідні квитки до Черновицького Університету (35 грн.);
  • додаткове харчування;

1800 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема