Туры - Містична Чернігівщина

Містична Чернігівщина

690 грн , 1 день
Собор в Козельце
Седнєв. "Вієвська церква".
Чернігів
Иконостас церкви в Козельце.
Чернигов. Антониевы пещеры
Призрак в Антониевых пещерах
ближайшие даты тура продолжительность тура
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 690 грн

За часів Київської Русі Чернігів був другим за величиною і значенням містом, поступаючись тільки Києву.

Спаський собор, П’ятницька церква, Успенський собор — якимось дивом збереглися храми домонгольського періоду — золотий фонд найдавніших храмів України.

Одна з головних визначних пам’яток міста — Антонієві печери — побудовані в місці дивовижної сили, де свого часу знаходилося велике язичницьке капище Бога Перуна, — в Болдиних горах. Величезний підземний комплекс — 4 яруси під землею (!) — славиться своєю особливою енергетикою, дивовижними легендами і навіть своїми привидами. Тут панує особлива атмосфера таємничості — про неї не можна розповісти — її потрібно тільки відчути!

Не менш легендарні і передмістя Чернігова. Наприклад, містечко Седнєв, з яким ми пропонуємо Вам познайомитися. Родзинка міста — дерев’яна козацька Георгіївська церква, побудована без єдиного цвяха вона вражає своєю багатою різьбою і дивовижною історією. У цьому храмі, присвяченому Георгію-Змієборцю, святили свої шаблі козаки Седнівської сотні Чернігівського полку перед військовими походами.

А ще … тут проходили зйомки фільму «Вій» і, кажуть, досі відбуваються незрозумілі явища!

Цікава, захоплююча екскурсія підходить для будь-якого часу року і будь-якої погоди.

План поездки

1 день

7:45 Зустріч групи на ст.м. Лісова.

Переїзд в Козелець. Відвідування собору Різдва Богородиці, де знаходиться виготовлений в Італії 27-метровий п’ятиярусний іконостас. Масштаб і краса архітектури собору не знають рівних серед культових споруд XVIII ст.  — це найгарніший храм в стилі українського бароко. Собор було збудовано на кошти легендарної сім’я Розумовських, історія якої пов’язана з цими місцями.

Переїзд до Чернігова. Екскурсія містом, під час якої ми відвідаємо старовинні храми часів Київської Русі, схожі на невеличкі старослов’янські замки:

Борисоглібський собор (XII ст.) — усипальниця чернігівських князів династії Святославичей, Спасо Преображенський собор (XI ст.) — сучасник Софійського собору в м.Києві; Храм Параскеви-П’ятниці — покровительки торгівлі та ремесел (останній домонгольський храм кінця XII — початку XIII ст.). А також побачимо Іллінську церкву XI ст., Будівлю Колегіума (ХVII), Троїцький собор (XVII ст.) — кафедральний собор чернігівських владик, де знаходяться мощі святих Феодосія та Лаврентія і інші чудові місця міста.

Після обіду відвідаємо Антонієві печери — унікальний підземний комплекс, який було засновано у 1069 р. святим Антонієм, і який є попередником Києво-Печерської Лаври.

А за півгодини від Чернігова  нас чекає ще одне старовинне містечко — Седнєв. Де ми прогуляємось до усадьби Лізогубів та знаменитої «Вієвської» церкви.

18:00 Орієнтовний виїзд до Києва.

21:00 Орієнтовний час повернення на ст.м. Лісова

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд на комфортабельному автобусі;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Супровід групи співробітником компанії;
  • Медичне страхування
  • обід (за бажанням, орієнтовно 120 грн. з особи)
  • Вхідні квитки (Антонієви печери 30 грн., Музей Борисо-Глебського собору 15 грн., Садиба Лізогубів 15 грн. орієнтовно);

690 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема