Туры - На «Фестиваль дерунів» в ІсКоростень

На «Фестиваль дерунів» в ІсКоростень

10.09 650 грн , 1 день
zhutom_deruny
Чоповичи. Монастир
Коростень. Княгиня Ольга
Фестиваль дерунів
Коростень. Добрыня Никитич
zhutom_deruny2
zhutom_korosten_skelya
Фестиваль дерунів
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 10.09.2022
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 650 грн

Все даты тура:

10.09.2022

У цьому турі вихідного дня нас чекає Фестиваль дерунів і ще багато всього цікавого!

Екскурсія по Древлянському парку, де и побачимо пам’ятник древлянського князю Малу, реконструкцію дерев’яних фортифікацій стародавнього Іскоростеня, пам’ятники княгині Ользі, князю Володимиру і його матері Малуші, пам’ятник Добрині Микитичу, пам’ятник деруну, історичну місцевість «Ольжині купальні» — красиві скелясті береги р. Уж з кам’яними розсипами природного походження, гротами і оглядовими майданчиками.

Зайдемо в секретний підземний командний пункт «Скеля», що входив в систему оборони «Лінія Сталіна», побудований в 1936 р на основі системи природних і штучних печер в гранітній скелі, на якій в VIII-XIII ст. стояло давньоруське місто Іскоростень.

А на зворотньому шляху заїдемо відпочити від святкового гармидеру до затишного Кипячевського монастиря, що розташувався біля лісового озера.

Приєднуйтесь! Ми пропонуємо тільки кращі тури по Україні!

План поездки

Програма тура

7:45 Виїзд від ст. м. Житомирська. Переїзд в Коростень.

Екскурсія по старовинному древлянського місту.

Парк «Древлянський» – справжня перлина Коростеня та неймовірно гарне місце, яке вражає своєю красою. Древлянський парк лежить на обох скелястих берегах річки Уж. Великі гранітні глиби та пороги на річці Уж в доповнені з альтанками, містками та фонтанами створюють чарівний краєвид. Всі ландшафти тут мають природне походження.

Історія парку сягає давніх часів, бо саме тут були укріплення міста Іскоростень — столиці древлянських племен. У 2005 році на найвищій точці парку, де була князівська резиденція, встановили великий пам’ятник князю Малу. Пам’ятник княгині Ользі стоїть біля геологічної пам’ятки природи «Ольжині купальні».  А ще у парку можна побачити Малушу (дочка Малу), її сина Володимира (Володимир Великий) та Добриню Нікітича (воєвода, брат Малуші, прообраз богатиря Добрині Микитича).

А 9 вересня 2009 року було відкрито незвичний та унікальний пам’ятник … деруну.

Ще у парку є секретний (!) об’єкт «Скеля», який розташований в скелі над річкою, де колись було городище древлян. Печери в товщі гранітної скелі сподобалися древлянами ще в VI-X століттях, а в першій половині XX століття вони стали основою для будівництва потужного фортифікаційної споруди. У режимі суворої секретності з 1935 по 1938 роки в природних гранітних печерах під керівництвом генерал-лейтенанта інженерних військ Дмитра Карбишева тут був побудований командний пункт «Скеля» для Київського військового округу і укріпрайону № 5.

12:00 Свято починається!!! Відвідування фестивалю дерунів.

Обід на святі, бо ніхто не встоїть перед можливістю скоштувати всі смаколики, які Вам тут запропонують!!!

16:00 Переїзд в Чоповичі. Екскурсія в Кипячевській монастир. Кипячевській чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері заснований в 1917 р в урочищі «Кип’яче» на правому березі р. Ірша під Чоповичами. За легендою, в 1911 році тут було явище вогненної ікони Казанської Божої Матері, а вода тутешнього джерела закипіла і стала цілющою. Обов’язково набираємо цілющу воду в пляшечки, а при бажанні занурюємось у чисті та цілющі води озерця.

18:00 Переїзд до Києва.

20:00 Орієнтовний час прибуття до ст. м. Житомирська.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту
  • Екскурсійне обслуговування
  • Супровід туру штатним співробітником компанії
  • Страхування
  • Обід на Фестивалі дерунів
  • Вхідні квитки (Об’єкт «Скеля»)

650 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема