Туры - Чарівність Качанівки + Ніжин

Чарівність Качанівки + Ніжин

16.07 980 грн , 1 день
Качановка. Дворец
Нежин.
Дворец в Качановке
Нежин
Парк в Качановке. Живописные развалины
Качановка. Главная алея
Качановка. Закат на озере
Нежин. Музей "Почтовая станция"
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 16.07.2022
  • 13.08.2022
  • 17.09.2022
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 980 грн

Все даты тура:

16.07.2022, 13.08.2022, 17.09.2022, 15.10.2022

Є на світі дивовижні місця, які надихають творців на велике,

де легше і краще виходять у авторів поеми, полотна і скульптури.

Саме таким місцем в 19 столітті стала садиба Тарновських — Качанівка.

Чудова природа, дивовижна енергетика і привітність господарів зробили це місце джерелом натхнення для художників, поетів і музикантів того часу.

Безпрецедентний перелік великих імен, колекція рідкісна талантів:

тут Гоголь вперше читав «Тараса Бульбу», а Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила», тут був написаний і вперше виконаний знаменитий «Марш Чорномора». Качанівці ми зобов’язані чудовими піснями «Гуде вітер вельми в полі» та «Не щебечи, соловейку» на вірші Віктора Забіли. Тарас Шевченко представив в Качанівці рукопис «Гайдамаків» і одну з кращих своїх картин — «Катерину», а Надія Тарновська була тією самою його «дорогою кумасею». Гості, господарі та робітники маєтку стали праобразами для знаменитих «Запорожців, які пишуть листа турецькому султану» Іллі Рєпіна, а Василь Штернберг написав свої кращі картини. Тут бували Марко Вовчок, Дмитро Яворницький, Пантелеймон Куліш, Михайло Врубель, брати Маковські, Микола Маркевич, Семен Гулак-Артемовський …

Немає сенсу перераховувати всіх митців, які бували в Качанівці, і всі твори, на які іх надихнув цей чудовий куточок України.

Качанівка прекрасна в будь-яку пору року — відчуйте і Ви її чарівність і натхнення.

План поездки

Програма туру

08:00 Виїзд з Києва (ст. М. Лісова)

10:00 Першу зупинку ми зробимо в місті Ніжин.

Під час оглядової екскурсії по місту, ми відвідаємо унікальний музей «Поштова станція» — єдиний в Україні майже повністю збережений комплекс будівель поштової контори (XVIII ст.), в якому відкрито музей кінної пошти. Експозиція музею розповідає про розвиток кінної пошти з часів Київської Русі і до кінця XIX ст .: як гінці доставляли князівські грамоти, як везли донесення козаки Війська Запорізького, про роль українських гетьманів у розвитку пошти України, про те, яким було місто Ніжин в XIX — початку XX ст. на поштових листівках.

13:00 Обід

14:00 Відвідування історико-культурного національного заповідника «Качанівка». Палацовий ансамбль заснований в 1770-х роках, який на сьогодні є єдиним серед українських садиб, яка збереглася в комплексі:  фрагменти старовинного інтер’єру — каміни, дзеркала на мармурових підставках, кахельні печі.

Але головне ми побачимо безліч свідчень про тих цікавих людей, які бували в Качанівки: поети і письменники, музиканти і композитори, художники, скульптори, історики жили тут, творили свої шедеври, обмінювались ідеями. І всіх їх надихала прекрасна Качанівка.

Далі прогулянка до Качанівського парку. Качанівський парк, виплеканий трьома поколіннями Тарновських, є одним з найбільших пейзажних садів в Україні. Тут збереглися паркові мости, овіяні легендами гірки Кохання і Вірності, «Романтичні» руїни на березі Великого ставу, які є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва XVIII ст.

Парк зачарує Вас своєю неповторною красою!

17:00 Переїзд до Києва.

20:00 Орієнтовний час повернення до Києва

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • екскурсії згідно програми;
  • супровід групи представником туроператора;
  • страхування
  • обід (за бажанням)
  • вхідні квитки (Качанівка; музей «Поштова станція»

980 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема