Туры - Первоцвіти Чернігівщини

Первоцвіти Чернігівщини

495 грн , 1 день
Парк в Качановке
Качановка. Дворец
ichnya_podsnegnik
ichnya_boloto
ichnya_church
Парк в Качановке. Живописные развалины
ближайшие даты тура продолжительность тура
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 495 грн

Весняні первоцвіти, що може бути ніжніше і красивіше після довгої зими?

У наших лісах їх залишилося зовсім небагато, і з кожним роком стає все менше.

Щоб помилуватися їх незбагненною красою, щоб відчути весну у всьому: і в ніжних пересвистах птахів, і в лагідному дотику сонячних променів, і в особливому, притаманному лише весні, запаху, поїдемо далі від міста.

Відвідаємо Ічнянський національний природний парк в чарівній долині річки Іченьки, помилуємося мальовничими краєвидами лісостепу, побачимо цвітіння запаморочливо красивих і ароматних підсніжників і пролісків.

Далі помандруємо до Качанівки, де зберігся чарівний пейзажний сад, який увібрав в себе все найкраще, чим багате світове паркове мистецтво і українська природа.

Тут збереглися паркові містки, овіяні легендами гірки Кохання і Вірності, «Романтичні» руїни на березі Великого ставу…

Прогуляємося живописними алеями цього неповторного куточку України, помилуємося архітектурною перлиною – палацем Тарновських, згадаємо історії його талановитих мешканців.

План поездки

Програма туру

08:00 Виїзд від станції метро Чернигівска.

11:00 Нас чекають в Ічнянському національному природному парку. Він повноправно вважається перлиною Чернігівщини — тут оберігається унікальна природа регіону. На території парку можна побачити і лучний степ, і змішані ліси, і заплавні луги, й низовинні болота, і повноводні річки. Рослинний світ парку приголомшує своїм видовим багатством і неповторними мальовничими ландшафтами. Окрасою його є размаїття квітучих та декоративних видів рослин, багато з яких занесені до Червоної книги України.

Мандруючи лісовою стежкою, помилуємося різнобарв’ям луків та мальовничими краєвидами Лісостепу. Саме зараз, на початку весни, природа змінюється просто на очах, майже щодня тут зацвітають все нові й нові квіти. А луки нагадують різнокольорові килими з первоцвітів: пролісків, підсніжників, рясту, медунки.

В межах Ічнянського природного парку розташовані місцеві пам’ятники архітектури та історії — дві церкви і дзвіниця XIX ст.
Саме містечко Ічня становить неабияку цінність. Воно було великим центром народних художніх промислів, центром гончарства, ткацтва та вишивання.
Місто Ічня — мала батьківщина українського скульптора Івана Мартоса, прозаїка Степана Васильченка, полум’яного поета-романтика Василя Чумака.

13:30 Обід у місцевій ресторації

15:30 Відвідаємо палацово-парковий комплекс «Качанівка» -унікальну пам’ятку ландшафтного мистецтва, історії та архітектури кінця XVIII — початку XX ст..  Побачимо одну з найрозкішніших поміщицьких садиб України, яка колись належала дворянскому родові чернігівських меценатів Тарновських. Багатий палац з ландшафтним парком збереглися майже в ідеальному стані завдяки тому, що тут «відмітились» відомі особистості української літератури та мистецтва. Рєпін малював тут ескізи до картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Тарас Шевченко зустрів тут свою останню любов — Надію. До сьогодні зберігся чудовий архітектурний ансамбль — палац, флігелі, альтанка Глінки, Георгіївська церква, парковий дизайн, ставки. Пройдемося затишними алеями парку, помилуємося архітектурними і скульптурними принадами цього затишного куточка України.

18:30  Переїзд в Киев

21:30 Ориєнтовний час повернення в Київ

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • проїзд комфортабельним автобусом
  • екскурсія Ічнянським природним парком
  • вхідні квитки в парки
  • супровід групи представником туристичної компанії
  • страховка
  • обід (орієнтовно 80 грн)
  • відвідання палацу в Качанівці (факультативно) — 20 грн

495 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема