Туры - Поетична Полтавщина

Поетична Полтавщина

3400 грн , 3 дня
polt09
Музей-садиба Миколи Гоголя
Хутір Гоголя. Великі Сорочинці
Опішне.
Краєзнавчий музей в Полтаві
Опишня. Музей украинского гончарного искусства.
Полтавські галушки
polt_опошня_DSC03846
Диканька. Церква Кочубеїв
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 3400 грн

Полтавщина – чарівний край з неповторним українським колоритом, багатою історичною і культурною спадщиною. Вона є  невмирущим джерелом мудрості і таланту нашого народу, тим коренем з якого продовжує живитися могутнє дерево нації, отримуючи нові творчі імпульси.

Полтавщина — благословенний край, що став символом української автентичности із своєю  говіркою, співами, рушниками і глеками, самобутніми селами і колоритними містами. Полтавщина подарувала нам суцвіття талантів, надихнувши їх на створення безсмертних шедеврів; змагалася за силу нашої країни, переживаючи злети і падіння нашої історії

Це буде екскурсія мальовничим краєм, де в річках “тече молоко з медом”, галушки самі “застрибують” до рота, реальне межує з містикою, святе з грішним, а трагічне із героїчним.

Запрошуємо всіх на дуже цікаву пішохідну прогулянку!

 

План поездки

1 день

7:00 Початок подорожі від станції метро Видубичи (Київ).

Переїзд в с. Богданівка, де знаходиться Меморіальний музей-садиба народної художниці Катерини Білокур. Відвідини дому, де “в обіймах квітів” прожила все своє життя жінка дивовижної долі, самобутня мисткиня, народжуючи красу своїх  живописних шедеврів. Тяжко пробивалася Катерина Білокур до свого омріяного світу крізь пута умовностей та  все ж ствердила своє призначення в імя світлого, гармонійного.

Переїзд в с.Березова рудка.

Відвідини палацу Закревських, який слугував родинним гніздом багатьом поколінням цього видатного роду. Мовчазний свідок інтелектуально-насиченого життя України 19 ст., осередок відвертого українофільства, цей архітектурно-парковий ансамбль ревно оберігає таємниці кохання Тараса Шевченка і Ганни Закревської.

Огляд палацу, парку і піраміди-каплиці Закревських.

Переїзд  до Великих Сорочинців.

Час на обід  в колоритному місцевому ресторані “Хутір Гоголя” (за додаткову вартість).

Огляд Свято-Преображенської церкви у Великих Сорочинцях. Побудована на кошти гетьмана Данила Апостола, вона є однією з найкрасивіших у всій Лівобернежній Україні.  Унікальний дерев’яний різьблений іконостас цієї церкви  —  перлина сакрального мистецтва України. Саме у цій церкві відбулося таїнство хрещення маленького Миколки Гоголя.

Далі — невелике село Великі Будища, де ми відвідуємо унікальний Музей українського весілля, який зламав усі музейні канони, ожививши стародавній весільний обряд -  із нареченим і нареченою, вбраннями і піснями, сватами і галасливими гостями.

Приїзд до Полтави. Поселення в готель і знайомство з вечірньою Полтавою, з її  кафе та ресторанами.

День 2

Сніданок у готелі.

Екскурсія по Полтаві з оглядом її головних архітектурних пам’яток :

Хрестовоздвиженський монастир; ансамбль Круглої площі, який яскраво презентує добу класицизму; Іванова гора з Білою альтанкою; Будинок губернського земства, який нині є Краєзнавчим музеем; Будівлі Дворянського та Селянського банків; Свято-Успенський кафедральний собор; Сампсоніївська церкви; пам’ятники Марусі Чурай, Гоголю, Мазепі, Шевченкові…

Відвідини садиби Івана Котляревського.

Огляд пам’яток, які відображають боротьбу українського козацтва за національне визволення і незалежність.

Відвідини музею Історії Полтавської битви та комплексу пам’яток, присвячених подіям російсько-шведської кампанії 1709 р., які знаходиться на Полі Полтавської битви: музей, редути, братські могили.

Час на обід. Радимо поласувати полтавськими галушками і пройти майстер-клас з виготовлення цього полтавського делікатесу. 

А далі!

Відвідаємо особливу екскурсію в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка, а також чудову виставу  в Полтавському академічному українському музично-драматичному театр імені Миколи Гоголя.

Вільний час для прогулянок та вечері в одному із затишних ресторанів Полтави.

День 3

Сніданок.

Екскурсія до славнозвісної Диканьки, прославленої Гоголем у своїх безсмертних творах. Огляд Миколаївської церкви, побудованої коштом родини Кочубей, знаменитого дуба та Тріумфальної арки.

Переїзд в с. Гоголеве, яке все ще відчуває присутність великого письменника.  Відвідини  Музею-садиби Миколи Гоголя — родовий маєток Гоголів, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки

Садиба з батьківським будинком і флігель з робочим кабінетом Гоголя відтворені за малюнками і спогадами сучасників. Збереглися ставки, грот, сад, могила батьків.

Час на обід.

Переїзд в Опішню — гончарну столицю України.

Відвідини Національного музею-заповідника українського гончарства.

Горщики, глечики, миски, дзбанки, куманці, барильця, баклаги, леви, барани, коники і півники, а ще панно і статуї, — заряджені енергією гончарного круга, наповнені теплом людських рук і талантом поколінь демонструють різнобарвний світ уявлень нашого народу про всесвіт, красу, життя і вічність.

На вас чекає  величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський майстер клас; тепла й затишна атмосфера!

Повернення до Києва.

21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

 

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

 • Проживання 2 ночі в готелі в центрі міста;
  2 сніданки;
  Транспортне обслуговування;
  Екскурсійне обслуговування в супроводі гіда;
  Страхування.
 • Театралізоване дійство «Українське весілля» (40/25 грн.);
  Екскурсія і майстер-клас з гончарства (90/60 грн.);

  Майстер-клас з приготування полтавських галушок (60 грн.);

  Вхідні квитки;
  Додаткове харчування (обіди/вечері)

3400 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема