Туры - Полтавське намисто

Полтавське намисто

3300 грн , 3 дня
polt09
Краєзнавчий музей в Полтаві
Музей-садиба Миколи Гоголя
Полтава. Памятник гетьману Мазепе.
Опішне.
Опишня. Музей украинского гончарного искусства.
Символ Полтави
polt_опошня_DSC03846
Музей Весілля. Великі Будища
Хутір Гоголя. Великі Сорочинці
Полтавські галушки
Диканька. Церква Кочубеїв
Полтава. Мастер-класс приготовления галушек
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус
питание Завтрак
стоимость тура: 3300 грн

Полтавщина — не просто чудовий куточок України, що надихав багато поколінь письменників, художників, кінематографістів.

Якоюсь особливою ​​містичною атмосферою наповнений цей край. важко сказати, з чим це пов’язано. напевно, так зійшлися зірки.

Ми запрошуємо вас в казку, де в річках тече молоко з медом, відьми літають на мітлах, а чорти регулярно крадуть місяць з неба!

Ми відвідаємо легендарні Великі Сорочинці,

побачимо неймовірні глиняні витвори митців в Опішному і навчимося робити горщики власними руками,

приймемо участь у старовинному весільному обряді

та в театралізованому вечері з гоголівськими героями,

помилуємось чарівною Полтавою, побуваємо в загадковій Диканці,

наліпимо галушок та щасливі повернемось додому!

План поездки

День 1

7 — 00 Наша подорож починається від станції метро Видубичи.

Спершу заїдемо до Великих Сорочинців. Тут ми завітаємо до однієї з найкрасивіших церков Лівобережжя, побудовану гетьманом Данилом Апостолом. Її унікальний дерев’яний різьблений іконостас — справжній витвір мистецтва. Саме у цій церкві хрестили маленького Миколку Гоголя. Отже поряд є і «Хутір Гоголя» де можна випити по чашечці кави, щоб веселіше було їхати.

Ще трохи шляху, і ось ми вже в Опішні. Опішня — центр українського гончарного мистецтва! Тут ми дізнаємося та побачимо багато чого цікавого! І Ви переконаєтеся, що гончарство — це дійсно — мистецтво! Не тільки горщики — картини, скульптури, композиції, уявляєте? Крім того, на нас чекає справжній майстер-клас. Ми побачимо, як працюють гончар і «малювальниця». Кожен бажаючий зможе спробувати себе в гончарній справі: попрацювати за гончарним кругом, відчути руками приємну м’яку глину і зліпити свій власний «горщик».

Після обіду, прихопивши з собою власноруч виготовлені глиняні вироби і прикупивши оригінальні глиняні сувеніри, вирушаємо далі — в невелике село Великі Будища, де відвідаємо абсолютно унікальний музей «Народного весілля». Тут все по-справжньому: і стародавній обряд, і вбрання, і пісні і наречений з нареченою обов’язково будуть!

19 — 00 Нарешті Полтава. Поселяємось в готель і знайомимось з вечірнею Полтавою, з її гостинними кафе та ресторанчиками.

День 2

8 — 00 Сніданок в готелі. Попереду у нас — цікавий і насичений день!

Ми почнемо його з музею Історії Полтавської битви — це один з найбагатших і найцікавіших музеїв України, а деякі питання, про які нагадують експонати музею, не вирішені і сьогодні. Тож давайте розбиратися.

Далі вирушаємо до славнозвісної Диканьки. Хто ж не пам’ятає захоплюючу історію «Вечори на хуторі біля Диканьки» Гоголя?  Але і без літературного образу сама Диканька — прекрасне місце з цікавими пам’ятками та історіями.

В Диканьці ми побуваємо на екскурсії, заглянемо в старовинну церкву Кочубеїв, побачимо знаменитий багатовіковий дуб та Тріумфальну арку,  відвідаємо музей.

І, звичайно ж, відвідаємо місце, яке подарувало світові генія — Національний музей-заповідник М.В.Гоголя. Екскурсія «В гостях у Гоголя» з елементами театралізації дарує унікальну можливість побачити гоголівську садибу очима тих, хто там дійсно жив. Ви дізнаєтеся про найцікавіші сторінки життя генія світової літератури, розвієте найбільш поширені з численних міфів, почуєте зворушливі спогади «мами» Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника! Микола Гоголь – це цілий світ! Пориньте у цей світ. Це вам точно запам’ятається!

На вечір повертаємось в Полтаву.

Вільний час.

День 3

8 — 00 Сніданок в готелі.

У Полтаві просто надзвичайний Краєзнавчий музей. До того ж він розташований в абсолютно унікальній за своїм зовнішнім і внутрішнім оформленням будівлі. Бажаючим рекомендуємо почати ранок з його відвідин.

Щоб зрозуміти, яке цікаве та красиве місто — Полтава — давайте прогуляємося по його визначним місцям у супроводі екскурсовода. Почнемо нашу прогулянку з прекрасного ансамблю Хрестовоздвиженського монастиря.

Потім ми побуваємо на знаменитій круглої площі Полтави, біля символу Полтави — «Білої альтанки», сфотографуємося біля пам’ятника полтавській «Галушці» і отримаємо задоволення від елегантної вишуканості міста!

Родзинкою цього дня стане майстер-клас з виготовлення справжніх полтавських галушок! Кожен зможе взяти участь в цьому процесі і, звичайно ж, з’їсти все, що було нами приготовлено. А галушки на Полтавщині бувають дуже смачні і дуже різні! І з м’ясом, і з вишнею, і навіть з шоколадом!

Після смачної та ситної розваги вирушаємо в дорогу. Наш маршрут підходить до кінця. Тепер додому. А там нас чекають приємні сімейні вечори, зустрічі з рідними і друзями. І, повірте, Вам буде, про що їм розповісти!

20 — 30 Орієнтовний час повернення до Києва.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

 • Проживання 2 ночі в готелі в центрі міста;
 • 2 сніданки;
 • Транспортне обслуговування;
 • Екскурсійне обслуговування;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Страхування
 • Театралізоване дійство «Українське весілля» (40/25 грн.);
 • Вхідні квитки (Орієнтовна вартість: Краєзнавчий музей Полтави — 20/10 грн .; Музей Полтавської битви — 25/15 грн; Музей в Диканьці — 20/10 грн.; Національний музей-заповідник М.В.Гоголя — 40/20 грн.);
 • Екскурсія і майстер-клас з гончарства (90/60 грн.)
 • Майстер-клас з приготування полтавських галушок (60);
 • Додаткове харчування (обіди/вечері);

3300 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема