Туры - Подорож в Середньовіччя

Подорож в Середньовіччя

02.10 680 грн , 1 день
zhytom_Камни
zhutom_korost3
zhutom_radomishl5
zhutom_radomishl4
Хорошев. Музей драгоценных камней
zhutom_radomishl6
zhutom_korost6
Хорошев. Музей драгоценных камней
Хорошев. Музей драгоценных камней
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 02.10.2021
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 680 грн

Все даты тура:

02.10.2021

Не знаєте куди поїхати на вихідні? Вашій увазі чудовий автобусний тур вихідного дня — за один день ми побуваємо в 3-х унікальних місцях.

Почнемо подорож з відвідування єдиного в Україні Музею коштовного каміння. Мінералогічна колекція музею заснована в 1951 р і базується на зразках Волинського родовища мориона, одного з унікальних родовищ дорогоцінних каменів у світі. У музеї зібрані унікальні мінерали з камерних пегматитів Волині, зразки мінералів і гірських порід з України, Європи, Америки, Африки.

Далі нас чекає прогулянка навколо прекрасного озера з гранітними берегами і найчистішою блакитною водою під Коростишевим.

Трохи відпочивши на природі, вирушаємо далі. Нас чекає перлина сьогоднішньої екскурсії — замок «Радомисль». Екскурсійна програма включає: відвідування Музею української домашньої ікони; відвідування Папірні, мануфактури по виготовленню паперу за зразком XVII ст .; відвідування вежі Замку; прогулянка по ландшафтному парку. Бажаючі можуть відвідати майстер-клас і власноруч виготовити аркуш паперу.

Збирайтеся самі і запрошуйте друзів в наші тури по Україні! Подорожувати разом веселіше і приємніше!

План поездки

Програма туру

8:00 Виїзд від ст. м. Житомирська

Відвідування єдиного в Україні музею коштовного та декоративного каменю Міністерства фінансів України. Мінералогічна колекція музею заснована в 1951 р і базується на зразках Волинського родовища мориона, одного з унікальних родовищ дорогоцінних каменів у світі. У музеї зібрані унікальні мінерали з камерних пегматитів Волині, зразки мінералів і гірських порід з України, Європи, Америки, Африки. В цілому — 1,7 тис. експонатів. Зокрема, представлені унікальні кристали кварцу, топазу і берилу з Волинського родовища мориона.

Переїзд в Коростишів. Під Коростишевом знаходяться озера в гранітних скелях з прозорою водою.

Прогулянка навколо озера.

Обід.

Переїзд в Радомишль.

Екскурсія по замку «Радомисль», яка включає: відвідування Музею української домашньої ікони; відвідування Папірні, мануфактури по виготовленню паперу за зразком XVII ст .; відвідування вежі Замку; прогулянка по ландшафтному парку. Бажаючі можуть відвідати майстер-клас і власноруч виготовити аркуш паперу.

18:00 Переїд в Київ.

20:00 Орієнтовний час прибуття на ст. м. Житомирська.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Екскурсійне обслуговування по програмі;
  • Супровід туру нашим співробітником;
  • Страхування
  • Харчування;
  • Вхідні квитки (Замок «Радомисль» (включаючи Музей домашньої української ікони та Майстер-шоу в Папірня) = 120 грн., Музей коштовного каміння = 20 грн.)

680 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема

Отзывы

Марина, Віталій Марина, Віталій
Дякуємо за чудову подорож - дійсно не тільки побачили і почули багато цікавого, а ще і відмінно відпочили на озері - вийшов справжній вихідний день. Але...., дуже не вистачало такого екскурсовода, як Оксанка - супроводжуюча групи Аліна досить байдуже відносилась до своєї роботи - зрозуміло, що вона не повинна розповідати по дорозі, але все ж таки так хотілось почути хоча б мінімальну інформацію про міста і місця, якими проходила наша подорож - відоме село Калинівка, Коростишів, Житомир, Черняхів, Володарськ-Волинський, Радомишль... А ще хотілось запропонувати трохи змінити програму - можливо, є сенс все-таки відвідини Радомишля зробити в обід, відповідно - з обідом у замку, а озера залишити на останнок - тоді більше часу можна було б поплавати;))
Олена Іванчук Олена Іванчук
Їздила з чоловіком у цей тур. Залишилися тільки найкращі враження. Найбільше сподобався замок. Дякую "Дінай Туру" за чудову поїздку! Обов"язково поїду з вами ще:)
redactor redactor
Дуже дякуємо за відгуки! Обов'язково врахуємо всі Ваші побажання!
Марина Марина
Благодарим компанию Динай Тур, и в особенности менеджера Наталию, за организацию экскурсионного сопровождения нашего корпоратива. Мы выбрали направление замок Радомысль - Коростышевский каньон, и не пожалели. Получили море положительных эмоций) Приятно было сотрудничать.
Ирина Ирина
Жаль, что я уже побывала в Радомысле с другим тур.оператором. Эта программа намного насыщеннее и почти та же стоимость.