Туры - Рукотворна Швейцарія — найромантичніший дендропарк

Рукотворна Швейцарія — найромантичніший дендропарк

680 грн , 1 день
Тростянець
Сокіринці. Альтанка
Тростянець
Сокіринці. Палац Галаганів
Тростянець
Озеро в Тростянце
chernig_Gustynja01
03152979
Тростянець
ближайшие даты тура продолжительность тура
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 680 грн

Пропонуємо Вам хоча б один день відчути себе не сучасними жителями галасливого великого міста, а мешканцями стародавнього величного маєтку,

походити по парках, погодувати лебедів, послухати дивовижні історії про колишні часи …

Старовинний Густинський монастир вражає своїм умиротворенням, а тим часом його стіни зберігають таємниці багатьох знатних родів … Вишукана архітектура маєтку козацького полковника здається Вам несподівано знайомою? Не дивуйтеся! Тут розгорталися події кількох популярних серіалів.

Але це тільки початок!

Вас чекає захоплююча прогулянка по найромантичнішому дендропарку України.

Іван Михайлович Скоропадський створив в родовому маєтку маленьку Швейцарію з «піками гір», ущелинами, містками, і населив свою країну дивовижними рослинами, яких ви ніде більше не зустрінете.

А крім того, в парку є спеціальне місце для загадування бажань, які неодмінно збуваються!

План поездки

Програма

8:00 Виїзд від ст. м. Лісова

Наша перша зупинка — Густинський монастир. Місцевість отримала таку назву від густих дубових лісів, що колись зростали в окрузі. Вражаючий архітектурний ансамбль, а також культурна і духовне збагачення — наша мета під час цієї зупинки.

Переїзд в Сокиринці, де нас чекає величний палацово-парковий комплекс початку XIX в. Вікова діброва тут перетворена в чудовий парк з озером, газонами і алеями. Останній власник палацу Г. Галаган — представник дворянсько-старшинського роду, громадський діяч і меценат. Він зібрав у палаці багату художню колекцію, яку подарував потім чернігівському музею. Галаган був покровителем місцевого кобзаря О. Вересая, у нього гостювали Т. Шевченко, П. Куліш, П. Чубинський та інші творчі особистості.

Прийшов час пообідати! Запрошуємо Вас в справжню сільську садибу, де готують тільки українські національні страви.

Найцікавіша наша зупинка — дендропарк у Тростянці. Цей парк не настільки відомий, як, наприклад, Олександрія, або парк в Умані, але за красою і багатством природи, на нашу думку, він навіть перевершує їх. Творцем цього парку був І.М.Скоропадський — онук знаменитого українського гетьмана. Його дружина Єлизавета Тарновська не хотіла жити в селі, тому Іван Михайлович створив в Тростянці для неї справжню «гірську» країну з великими насипними пагорбами і озерами. У цьому унікальному парку були висаджені найрізноманітніші види рослин, був створений гірський рельєф з загостреними вершинами, які нагадують профіль швейцарських Альп. Між «горами» пролягали ущелини, через які перекинулися містки. Схили скріплювалися і декорувалися козацьким ялівцем — вічнозеленою рослиною, яке в народі зветься «зелене полум’я».

Є в Тростянецькому парку і лава бажань. Місцеві жителі стверджують, що якщо посидіти на цій лаві і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться. А ще головною прикрасою паркових озер є лебеді. Вся ця краса в поєднанні з дивовижною історією парку і садиби, яку нам повідає екскурсовод, варта того, щоб виділити один день і парковими стежками зануритись в глибини історії Чернігівщини.

20:00 Орієнтовний час повернення до Києва

 

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту;
  • Туристичне страхування;
  • Супровід туру гідом
  • Харчування (Обід за бажанням);
  • Вхідні квитки;

680 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема