Туры - Румунська казка й величні Карпати

Румунська казка й величні Карпати

08.07 - 15.07 355 , 8 дней
Rum_Romania
Rum7f29c91_1920
Rum9F803FBEB1DB
RumBD72DFA1
RumK44CTT35osc
RumTTYQKTp_1
Rum045_0
Rum130973_0
Rum37981737_0
Rum37981737_0
ближайшие даты тура продолжительность тура
 • 08.07.2022
 • 29.07.2022
 • 19.08.2022
8 дней
транспорт Автобус Поезд
питание Завтрак
стоимость тура: 355

Все даты тура:

08.07.2022, 29.07.2022, 19.08.2022

Слава Україні!

Війна змінила світ, розділивши життя на «до 24 лютого» і «після». За три місяці Україна стала найвпізнаванішою країною в світі, отримала небачену підтримку з боку ЄС та переконалась, що має в Європі справжніх друзів. З багатьма країнами ми стали однією родиною. Одною з найперших нам простягнула руку допомоги Румунія. Сотні тисяч наших жінок і дітей знайшли тут прихисток, а прості румунці робили й роблять для українців все, щоб вони почувались як вдома.

Але життя продовжується. І поки наші доблесні воїни боронять українську землю, пропонуємо вам поближче познайомитись зі щирою і щедрою сусідкою.

Відновити свої сили, сповнитись красою Трансильванії і Карпат! Зануритись в незвідану історію Румунії.

Помандрувати фантастичними каньйонами. Насолодитись релаксом на тихих озерах.

Помолитись в стародавніх монастирях.

Відчути справжній характер Румунії. Зрозуміти і стати ближче. Сильніше. Спорідненіше. Ласкаво просимо в ексклюзивний тур в незвідану Румунію!

Наш маршрут:

Київ| Ваше місто — Чернівці — Сірет — Марджиня — Сучевіца — Кимпулунг-Молдовенеськ — Трансальпіна — Рарау — Молдовіца — Палтин — Тиргу-Нямц — Біказ — Борша — Прислоп — Мойсей — Сигіт-Мармацей — Бірсан — Сепинца — Путна — Чернівці

Кількість місць обмежено. Група до 18 осіб. Дітям до 12 років — знижка до 20%.

План поездки

День 1

Зустріч групи в Києві о 22:00 на Центральному залізничному вокзалі із представником компанії.

*Квитки на потяг Київ — Чернівці — Київ можна придбати у нас.

День 2

Прибуття в Чернівці. Зустріч із гідом на пероні вокзалу.

Ранній обід в одному із затишному ресторані в місті Чернівці (входить у вартість туру).

Посадка в автобус, виїзд на кордон. 

Проходження українсько-румунського кордону.

Переїзд в село Марджиня – це комуна в окрузі Сучава. Єдине село комуни також є важливим туристичним центром, розташованим на перетині основних туристичних маршрутів в Буковині.

Ознайомлення з гончарним ремеслом та «Чорною керамікою».

Виготовлення чорної кераміки займає особливе місце у жителів цього села і має старі традиції. Вироблена тут кераміка має чорний колір в результаті випалення. Гончарі Марджиня вважають виготовлення чорної кераміки своїм унікальним світовим досягненням.

Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца. Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир — один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році.

Поселення в готелі в місті Кимпулунг-Молдовенеськ.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 3

Сніданок.

Факультативна екскурсія «Душа Румунських Карпат».

Румунські гори є одними із найкрасивіших в  Європі. Будь то завдяки природі, краєвидам та глибокими ущелинам або романтичним селам. Ми вирушимо в подорож мальовничою дорогою на прізвисько «Трансальпіна — Рареу» через гірські хребти.

Таким чином, ви можете насолоджуватися незліченними приголомшливими видами, ідеальними поворотами або робити короткі прогулянки навколишніми дорогами. Неподалік вершини зупинимося на традиційний суп у місцевому ресторанчику, а в кількох кіосках ви можете спробувати домашні сири та копченості або купити кілька сувенірів.

Подорож по дорозі Трансальпіна до Дівочих скель.

«Дівочі скелі» розташовані на висоті 1634 метри, в горах Рарау і мають висоту 70 метрів. Найвища вершина досягає висоти 1651 метр. Площа заповідника — 933 гектари. Шлях до Дівочих скель починається у с. Пажоріта. Це — мальовнича траса Трансальпіна-Рареу.

Прогулянка до найвищих скель гірського масиву Рареу — 1538 м. Це місце називають «Душа Карпат». Фотосесія.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 4

Сніданок. Екскурсія «Румунська Гуцульщина».

Переїзд в село Молдовіца. Перед ІІ Св. війною більше половини населення цього села складали українці.

Екскурсія в музей гуцульської писанки в с. Молдовіца.

Далі нас чекає захоплююча подорож вузькоколійною залізницею «Гуцулка». Подорож триває 2,5 години.

З села Модовіца до с. Палтин курсує справжня Карпатська вузькоколійка «Гуцулка». Для руху локомотиву використовується вугілля, і коли їдеш таким потягом, відчуваєш, ніби потрапив у кінець 19 століття. З вікон вагончиків можна помилуватись чудовими краєвидами Буковинських Карпат. Колія прямує спочатку через село, а потім — вздовж долини річки Молдовіца до села Палтин. Тут передбачена 40-хвилинна зупинка на обід. Вам запропонують традиційні буковинські гарячі страви: мамалига з бринзою, мічі, дичина, голубці, марітурі, десерт та глінтвейн.

Екскурсія в монастир Молдовіца. Монастир датується 1532-им роком. Його оточують стіни, 1.20 м. завширшки та 5 м. заввишки. Він унікальний завдяки декільком іконографічним цінностям, стилю опису і переважаючим червоно-коричневим колірним відтінкам.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 5

Сніданок. Факультативна екскурсія «Краса й чарівність природи Румунії»

Переїзд в Тиргу-Нямц.

Екскурсія до фортеці Нямц. Сувора цитадель зберігає історії про мужність та лицарство. Почали її закладати тевтонські лицарі, а добудовував Штефан Великий. Незвична архітектура, неймовірно високі та товсті стіни, та найбільше вражає міст на 11 стовпах, що йде напівколом. Нещодавно фортецю відреставрували, тож є чим помилуватись.

Переїзд до каньйону «Біказ». Найдовша і найглибша ущелина у Румунії, що з’єднує Трансильванію із Буковиною, прямовисні скелі та «Пекельна брама» — найвужче місце, що ніби зчавлює з боків. На прогулянці ви зможете зробити ефектні фото цього природного дива. Висота скель від 300 до 500метрів.

Екскурсія до мальовничого гірського озера — «Червоного озера».

Природне озеро на північному сході Румунії, в Східних Карпатах, поруч з ущелиною Біказ. Озеро утворилося в 1837 році в результаті сильних зливових дощів і потужного обвалу скель, які перекрили гірську річку, утворивши дамбу. Зі скляного оглядового майданчика відкривається фантастичний вид на озеро.

Обід біля озера в місцевих ресторанчиках.

Для бажаючих, факультативно, буде можливість поплавати на озері на лодках.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд в місто Борша — невелике гірське містечко, розташоване недалеко від східного краю Марамуреш, Борша є гарною базою для піших походів у масиви Родна та Марамурешуй.

Зупинка для фотосесії й огляду гірських краєвидів на перевалі Прислоп ( висота 1416 метрів), який розділяє Буковину і Марамуреш.

Далі на маршруті катання на крісельному підйомнику до водоспаду  «Кайлор». Прогулянка близько 1 км, серед фантастичних краєвидах Мармароських гір, вершинах висотою понад 2000м, льодовикових озерах та найвищий водоспад Східних Карпат – Кайлор, який має висоту близько 110м.

Спуск на підйомнику до автобуса. Огляд курорту «Борша». Обід в місті Борша.

Відвідування церкви та монастиря в селі Мойсей.

Поселення в готелі міста Сигіт-Мармацей.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 7

Сніданок.

Відвідування казкового монастиря у Бірсані – можливо, найбільш колоритного у світі. Уявіть собі височезні дерев’яні храми, із купою шпилів та стрільчастих елементів, які стоять по периметру великої площі, разом із не менш ефектними келійними корпусами. Якесь свято дерев’яної готики, яку здавна називають мармароською. І все це на гірській терасі, під горами, зарослими буками, над глибокою долиною.

Зараз Бірсан — один з найбільш незвичайних жіночих монастирів у всій Румунії. До недавнього часу його церква, висотою в 57 метрів, вважалася найвищим дерев’яним храмом у світі. Всього монастирський комплекс складається з дванадцяти будівель й початки якого сягають ще 1390-х років.

Огляд етнографічного музею побуту та архітектури в місті Сигіт-Мармацей.  Музей відкрито в 1981 року. Тут переважно дерев’яні хати 17-18 століття.

Екскурсія «Веселий цвинтар» у селі Сепинца.

Ви колись дозволяли собі сміятись на цвинтарі? Скажете, як можна? А от у румунському селі Сепинца є таке кладовище, де сміх тільки вітається. “Веселий цвинтар” визнано одним з найоригінальніших у світі. Там вважають, що могила має бути яскрава й весела – аби покійника радісно зустріли на небесах. Щороку подивитись на веселий цвинтар їдуть сотні тисяч туристів….Одне з найбільших популярних місць в Румунії.

Тут також знаходиться «Розписна Церква», дерев’яний шпиль церкви найвищий в Румунії- 78 метрів.

Обід в місті Сигіт.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 8

Сніданок. Виселення із готелю.

Відвідування музею репресій комуністичного режиму в Румунії.

Музей створили 1993 року в колишній в’язниці суворого режиму, в якій за часів влади комуністичного диктатора Ніколає Чаушеску відсиділи понад 200 політиків, представників інтелігенції, журналістів чи священиків; 54 з них там померли.

Музей, який має також дослідницький центр, за час його роботи відвідав понад 1 мільйон людей.

Зупинка біля супермаркету LIDL.

Переїзд в село Путна. Перевал Чумирна (висота 1 109 м.) Зупинка та фотосет.

Відвідування Путнянського монастиря — православний чоловічий монастир у Румунії, в селі Путна Сучавського повіту. Належить Румунській Православній Церкві. Заснований 1466 року молдавським воєводою Штефаном III. Названий за місцем розташування, на честь Успіння Богородиці. Був одним із найважливіших культурних центрів Молдавського князівства. Огляд печери на території монастиря.

Виїзд на румунсько-український кордон.

Трансфер до вокзала міста Чернівці. Закінчення екскурсійної програми.

О 21:17 год. відправлення потягу до Києва.

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

 • Проїзд комфортабельним мікроавтобусом єврокласу;
  Проживання в готелях 3* зі сніданками;
  Обід в Чернівцях;
  Супровід гіда за маршрутом;
  Екскурсії за програмою;
  Туристична страховка
 • Квитки на потяг №007/008 Київ–Чернівці–Київ (або Ваше місто);
  Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (орієнтовно 15 євро);
  Факультативні екскурсії;
  Подорож вузькоколійною залізницею «Гуцулка» (12 євро);
  Обіди, вечері, особисті витрати.

355 € с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема