Туры - Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок

790 грн , 1 день
sorh_01
polt_viz
polt_mgar_soroh
polt_soroch_07-13
polt_sorochinci
polt_soroch03
ближайшие даты тура продолжительность тура
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 790 грн

Село Великі Сорочинці на Полтавщині з XIX століття відоме як місце проведення самого колоритного ярмарку в Україні. Особливу популярність воно набуло після виходу в світ знаменитої повісті «Сорочинський ярмарок» українського письменника М.Гоголя, який був уродженцем села Сорочинці.
Свої досягнення на Сорочинському ярмарку зазвичай представляє кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів представлені продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато іншого.

Щодня гостей ярмарку вітатиме сам Микола Гоголь і герої його творів у виконанні акторів Полтавського музично-драматичного театру. Народні майстри будуть проводити різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, орігамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, бісероплетіння, вироби з полімерної глини, ковальські вироби, виготовлення вінків, солом’яних капелюхів, свічок тощо. Окрему групу становлять кулінарні майстер-класи, серед яких особливою популярністю користуються поради з приготування борщу, вареників, галушок, вергунів та інших страв української кухні.

Звичайно ж, це не просто ярмарок, а СВЯТО, яке потрібно побачити і посмакувати!

Сорочинський ярмарок чекає на Вас!

План поездки

Програма туру

07:30 Виїзд з Києва від ст.м.Видубичі.

Вирушаємо до Великих Сорочинців. Тут ми для початку відвідаємо одну з найкрасивіших церков Лівобережжя, побудовану гетьманом Данилом Апостолом. Її унікальний дерев’яний різьблений іконостас — справжній витвір мистецтва. Не кожного дня трапляється можливість доторкнутись до чогось настільки старовинного! Саме в цій церкві хрестили маленького Миколу Гоголя.

12:30 А ось і Гоголь! На Вас чекає привітання з головної сцени Фестивалю від Миколи Гоголя та його літературних героїв.  

Далі на Ярмарковій площі буде справжній феєрверк подій: різноманітні майстер-класи, ярмаркові воли та гоголівські герої, конкурсно-ігрові програми, Театр на ходулях; ярмаркові розваги — перетягування канату, біг у мішках, ярмарковий стовп «За черевичками», українські народні забави та гуляння, дитячі ігрові програми.

А в різних приміщеннях ярмарку — в Садибах — Ви можете приєднатись до Фестивалю обрядового дійства «Українське весілля», Фестивалю української кухні «Сорочинський казан», Фестивалю гумору «Сміємось разом з Гоголем», до розваг від пивного партнера ярмарку: «Смачне пиво робить диво».

16:00 Відправляємось у «Чудове місто Миргород!» — ця фраза належить Миколі Гоголю, який живописно і барвисто описав природу, звичаї і легенди Миргородщини. А в квітні 1917 року земським лікарем Зубковським була відкрита перша водолікарня. З тих пір Миргород відомий по всій Україні і за її межами завдяки унікальній мінеральній воді і сучасному курорту.

Прогуляємося по чарівній, упорядкованій набережній навколо Миргородського ставу, поп’ємо водички з бювету і, відпочивши від галасливого ярмарку, вирушимо до Києва.

21:00 Орієнтовний час прибуття у Київ.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • проїзд на комфортабельному автобусі Київ-Сорочинці-Київ;
  • відвідування Спасо-Преображенської церкви в Великих Сорочинцях, міста Миргород;
  • супровід туру співробітником фірми;
  • страхування
  • харчування та інші особисті витрати

790 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема