Туры - «Українська Венеція» та «Перлина біля моря»

«Українська Венеція» та «Перлина біля моря»

3100 грн , 3 дня
odessa_vilkovo 0 km 4
od_68619_800x600_odessa
Beach_ odessa 8
Shabo-odessa 6
od_Belgorod_Fortress_Dniester
odessa_t 7
Alt Музей Шабо
odessa_vilkovo 2
od_akkerman
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Без питания
стоимость тура: 3100 грн

Незвичайно цікавий тур з різноманітною екскурсійною та розважальною програмою, який відкриє нам дивовижні куточки української землі:

водна екскурсія на теплоході повз острови дельти Дунаю в Дунайський біосферний заповідник,

відвідування «нульового кілометра» — місця впадання Дунаю в Чорне море,

пікнік в острівній садибі-музеї «КВАКЕНБУРГ»,

пізнавальна екскурсія по Аккерманській  фортеці — одній з найбільших і найпотужніших оборонних споруд XIII-XV ст. на території України,

знайомство з культурою вин Шабо!

А також ОДЕСА — перлина біля моря, південна Пальміра, Чорноморський Вавилон, столиця півдня, місто гумору, Одеса-мама — яких тільки епітетів не застосовували до цього міста, але йому є чим вас здивувати, шокувати, захопити!

Як кажуть самі одесити: «В Одесі все, як у Франції, тільки краще!». І хто ризикне посперечатися, що це не так? )

План поездки

1 День 8.06.2

Виїзд вечірнім потягом (№145 ) з Києва в Білгород-Дністровський (до групи можна приєднатись в Києві, Вінниці, Одесі чи Білгороді-Дністровському).

 

2 День 19.06.1

7:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі в Білгороді-Дністровському.

Переїзд в містечко Вілково.

Автобусно-пішохідна екскурсія по історичній частині міста. Екскурсія починається від пам’ятника старообрядцям — адже саме вони є засновникам міста. До сих пір більшість жителів міста складають саме старовіри. З трьох храмів міста — два старообрядницьких.  По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину Вилково, починаєте розуміти, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». У старій частині міста ми потрапляємо в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають його великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, — єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев’яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час.

Від річкового причалу на прогулянковому судні ми відправимось на водну екскурсію по дельті Дунаю повз несчисленні острови до заповідного узмор’я, символічного «0» (нульового) кілометру — місця впадання Дунаю в Чорне море. Мережена каналами, озерами, болотами, плавнями, луками, вербовими гаями, справжніми дібровами та піщаними косами, Дельта Дунаю є важливим осередком біорізноманіття – тут відомо понад 1600 видів рослин та більше 5000 видів тварин! Особливу групу становлять водні та біляводні птахи: баклани, чайки, казарки, пелікани рожеві та кучеряві, орлани білохвости та багато інших.

Одна із приємних частин циєї подорожі  — зупинка в острівній липованській садибі-музеї «Квакенбург». Тут нас чекає рибний пікнік з дунайської юшкою, вином та фіточаєм на травах із старовинного дров’яного самовара з місцевим медом. А також рибалка, відпочинок, купання, та знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення.

Повернення у Вілково орієнтовно о 18 годині.

Переїзд в Затоку. Поселення в готель. Вечеря самостійно.

3 день 20.06.21

Сніданок в готелі.

Ранкове купання.

А потім вирушаємо в Білгород-Дністровський, одне з найдавніших міст в Україні та Європі. Адже саме тут знаходилось античне місто Тіра  (V – IV ст. до н. е.), розкопки якого ми зможемо побачити.  З часом на руїнах Тіри була закладена Аккерманська фортеця, яка наразі  є найбільшою і найпотужнішою оборонною спорудою XIII-XV ст. на території України. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами Дністровського лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю. Високі стіни фортеці зберігають змішані спогади про грецьких переселенців, Золоту Орду, Молдавське князівство, Османську імперію та безлічі цікавих історій, які пережило це дивовижне місце. Серед численних башт, що збереглися, особливу увагу привертає башта Овідія: за легендою, на початку ери римського поета Овідія за наказом імператора Августа було заслано в східну провінцію. У 8 р. н. е. поет знайшов притулок у Тірі.  Але з легендами та історичними фактами щодо Тіри та Аккерманської фортеці Ви познайомитесь безпосередньо на місці подій по ходу екскурсії.

Далі ми відправляємось в Шабо і отримаємо задоволення від неймовірної екскурсії в Центрі культури вина. Прабатьками виноробства в цьому регіоні вважаються стародавні греки — ті самі, що  заснували на березі Чорного моря поселення Тіра. Але початок сучасного культурного виноробства в Шабо пов’язаний зі швейцарськими переселенцями, які заснували тут виноробне поселення в 1822 році. Подолавши довгий шлях в 2,5 тисячі кілометрів, швейцарці з далекого кантону Во прибувають на берег Дністровського лиману — в Аша-Абага. Правда, через труднощі вимови вони швидко перейменували своє поселення — спочатку в Шабага, а потім і в Шабо.  Сьогодні в Шабо дуже люблять і поважають свою історію та ВИНО, тому і до екскурсій підходять дуууже серйозно! Це не просто екскурс по винних підвалах, це ціла вистава! Але Ви самі повинні в цьому переконатися…

Зазирнувши на півгодинки за сиром на Європейську сироварню, нещодавно відкриту в Шабо, повертаємось в Затоку.

Обід. Відпочинок на морі.

 

4 день 21.06.21

Сніданок. Ранкове купання.

10:00 Виселення з готелю.

Переїзд в Одесу.

Пішохідна екскурсія по старому центру Одеси.

Обід.

Продовження екскурсії.  Загадкові внутрішні дворики і приголомшливі палаци, старовинні вулички, які обов’язково приведуть до Оперного театру. Потьомкінські сходи,  памятник Дюку де Ришелье, Дерибасівська, Приморський бульвар  і прохолодний вітерець з моря …

Та що тут говорити — по Одесі можна гуляти годинами і кожен раз відкривати її новою, але як і раніше прекрасною!

А якщо Ви вже бували в Одесі, до Вашою уваги безліч музеїв: Археологічний, з багатющою колекцією єгипетських, скіфських і античних старожитностей, Художній, а також Музей цікавої науки, Музей кіно, Музей воскових фігур «У баби Уті», Музей якоря  — є з чого вибрати!

Можна навіть залишитись ще на один день в Одесі (за бажанням)! Або приїхати сюди ще раз…

Вільний час.

Відправлення до Києва/Вашого міста  вечірнім потягом.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Транспортне обслуговування по всьому маршруту;
  • Проживання 2 ночі в готелі в Затоці в 2-3-місних номерах зі зручностями;
  • Екскурсійне обслуговування за програмою;
  • Супровід групи співробітником компанії;
  • Страхування

 

  • Проїзд потягом Київ/Ваше місто — Білгород-Дністровський — Одеса-Київ/Ваше місто;
  • Харчування;
  • Прогулянка на катері по Дельті Дунаю (540/500 грн. з особи);
  • Екскурсія в Центр культури вина Шабо 280 грн. з особи, з дегустацієй — 360 грн.;
  • Вхідні квитки в Аккерманську фортецю 80 грн./40 грн.

 

3100 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема