Туры - Таємниці Трахтемирова

Таємниці Трахтемирова

530 грн , 1 день
Осень в Трахтемирове
Трахтемиров. Государственный историко-культурный заповедник. Украина
Трахтемиров. Казацкое кладбище
Трахтемиров. Государственный историко-культурный заповедник. Украина
kiev_istoriko-kulturnye-zapovedniki-ukrainy-trakhtemirov-istoriko-kulturnye-zapovednik-ukrainy-trakhtemirov-cherkasskaya-oblast-ukraina
ближайшие даты тура продолжительность тура
1 день
транспорт Автобус
питание Без питания
стоимость тура: 530 грн

Трахтемирів — одне з найзагадковіших місць неподалік від Києва.

Воно має особливу привабливу силу завдяки своїй мальовничій красі і таємничості.

Трахтемирівський заповідник — унікальне місце, об’єднуюче в собі природну, історичну та археологічну цінність. Старовинна духовна столиця козаків, ця місцевість і досі вважається священною. Тут відчувається сильна енергетика і зв’язок з минулим. Тут мешкає Український козацький Дух, тому півострів вважається місцем сили всієї України.

Цей тур для тих, хто любить неспішні пішохідні прогулянки, хоче відпочити душею на природі і одночасно дізнатися багато нового і цікавого!

Крім прогулянки по заповіднику, ми з Вами піднімемося на Дівич-гору, звідки відкривається чудовий вид на Дніпро, відвідаємо козацькі місця в Ржищеві і ненадовго заглянемо в минуле …

План поездки

Програма

8:00 Виїзд з Києва від ст. м. Видубичі

Переїзд в Трипілля: підйом на Дівич-гору. З високої кручі відкриваються чудові панорами (не забудьте взяти з собою фотоапарати!). Місце високою енергетики та тисячолітньої історії.

Далі рушаймо до Ржищєва:

— урочище Липки, звідки відкривається вид на «найголовнішу» з усіх Лисих гір посередині Дніпра, а також на затоплену і недавно відновлену церкву села Гусинці

— давньоруське городище на Іван-Горі із загадковими скульптурами і монастир Преображення Господнього — останній притулок літніх воїнів-запорожців

Нарешті наша головна мета — пішохідна прогулянка по Трахтемирівському заповіднику і пікнік на природі.

Колись в цих місцях стояло давньоруське місто Заруб. Однак більше Трахтемирів відомий, як неформальна козацька столиця. Тут вибирали гетьманів і приймали послів. Сьогодні півострів Трахтемирів — це державний ландщафтний заповідник. Тут зберігся величезний козацький цвинтар і дерево в формі тризуба. А ще Трахтемирів вважається «місцем сили», що зберігає безліч історій і легенд про славне минуле нашого козацького роду.

Таємничими стежками Трахтемирівського заповідника ми знайдемо старовинне козацьке кладовище, дерево-тризуб, залишки мисливської садиби, покинутий піонертабір, будинок відлюдника Скіфа, Шевченкову гору, урочище Монастирок і сакральну точку — «Висота 222″.

А в самому мальовничому місці над Дніпром накриємо поляну для пікніка.

Після прогулянки відвідаємо урочище Уляники, де ховаються залишки древніх культур самих різних часів: трипільської культури, бронзового століття, скіфської та черняхівської культури, а також часів Київської Русі. Тут Вас чекають два билинних джерела, відомих як «Мертва» вода і вода «Жива» — самі переконаєтесь! Не забудьте пляшечки!

Зарядившись енергією від природи та історичних місць, повертаємося додому.

20.00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проїзд на комфортабельному автобусі по всьому маршруту
  • Екскурсійне обслуговування по програмі
  • Туристичне страхування
  • Обід (пікнік на природі);
  • Вхідні квитки до заповіднику

 

530 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема