Туры - Стамбул по-нашому + Фестиваль тюльпанів!

Стамбул по-нашому + Фестиваль тюльпанів!

от 340 , 5 дней
Стамбул. Парк Эмирган. Фестиваль тюльпанов
Стамбул. Вид на башню Галата
Turk_Stamb_IMG_0596_
ближайшие даты тура продолжительность тура
5 дней
транспорт Автобус Самолет
питание Частичное
стоимость тура: от 340

Стамбул, Константинополь, Царгород — особливий, дивовижний місто.

За свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської, Візантійської, Османської та Латинської.

Це міст між старовиною і сучасністю, між традиційним Сходом і сучасним Заходом,

міст між Європою і Азією в буквальному сенсі — адже місто розташоване на двох берегах Босфору, отже, відразу на двох континентах!

Стамбул — це 15-мільйонний мегаполіс, але він вразить Вас затишком старовинних вуличок, доброзичливістю до туристів і … чотириногих мешканців :), і неймовірними скарбами світової культури.

Для нас же це місто особливо цікаве численними історичними контактами і перетинами, які відіграли величезну роль у формуванні нашої культури, ментальності і всій подальшій історії. Ми покажемо Вам місця, які мали для нас особливе значення і розповімо Вам про сторінки нашої історії, які були написані в Стародавньому місті.

ВАЖЛИВО: ми запрошуємо Вас подивитися на Стамбул в дні, коли він просто неймовірний — на початку квітняколи Стамбул перетворюється в квітковий шедевр з мільйонів тюльпанів!

Не пропустіть — це буде грандіозно!

План поездки

1 день

Прибуття в Стамбул ранковим рейсом. Трансфер до старої частини міста.

І ми почнемо нашу екскурсію з Феодосієвих стін, які колись оточували всі сім пагорбів Константинополя. Більше 5 кілометрів, 96 веж і 10 воріт, головними з яких були знамениті Золоті ворота (праобраз наших київських), на яких в 907 році київський князь Олег прибив свій щит, в знак переможного завершення походу на Константинопіль. 550 років по тому за наказом Мехмеда Завойовника до Золотих воріт було добудовано декілька веж — тепер відомі як замок Едикюле (замок семи веж).

Рухаючись від замка Едікюле уздовж стін Феодосія ми доберемося до ансамблю монастиря Хора. Церква Христа Спасителя в Полях — візантійська церква, найбільш збережена в первозданному вигляді в Стамбулі (пам’ятник Всесвітньої спадщини), відома своїми чудовими мозаїками і фресками, які докладно ілюструють біблійні сюжети. А неподалік ще одна унікальна візантійська церква Богородиці Паммакарісти — радіючої (Фетхіє Джамі), що також приваблює мозаїками, які дивом пережили всі перипетії багатовікової історії.

Прогулявшись чудовим старовинним кварталом, ми вийдемо на берег затоки Золотий Ріг, і, після обіду, вирушимо в самий історичний і туристичний район Стамбула — Султанахмет для поселення в готель.

Для бажаючих вечірня прогулянка по площі Султанахмет, щоб побачити чудові пам’ятки архитектури в блиску вечірнього підсвічування.

2 день

Сьогодні, після сніданку, ми з Вами відправимося у місця, з яких починався Константинополь — нова столиця Римської імперії. Ми побачимо Площу Іподром, Обеліск Костянтина, Зміїну колону, Єгипетський обеліск, Обпалену Колону (або Чемберліташ).

Потім пройдемо на головну історичну площу Стамбула — площу Султанахмет, яка знаходиться між двома грандіозними і чудовими пам’ятками архітектури — Собором Святої Софії та Блакитною мечеттю.
З першого моменту існування Айя-Софія отримала назву «Велика» і більше тисячі років собор залишався найбільшим храмом у християнському світі. Жодне зображення цього храму не передає повною мірою його велич — його потрібно побачити на власні очі і відчути! Сила впливу цього храму така, що жоден із завойовників не посмів його зруйнувати! І зараз в його внутрішньому оздобленні унікальним чином поєднуються християнські і мусульманські святині.

Блакитна мечеть — не менш велична споруда. Це було досить сміливим викликом — будувати храм навпроти славетної Айя-Софії. Але треба віддати належне — архітектор з ним впорався. Вишукана мечеть, яку назвали Блакитною, завдяки кольору її внутрішніх розписів: 200 000 блакитних кахлів, безліч дорогоцінних каменів, перські килими площею в кілометри і багато іншого .

Також неподалік площі Султанахмет знаходиться одне з найбільш утаємничених місць Стамбулу — старовинне підземне водосховище — Цистерна-базілика, яку ще називають Палацом 300 колон. Якщо Ви дивились фільм «Інферно», то Ви вже трохи знайомі з цим місцем, але все одно ваші враження від цього місця перевершать всі очікування!

І під кінець нашої екскурсії нас очікує прогулянка неймовірно красивим парком «Гюльхане» — час милуватися тюльпанами!

3 день

Сьогодні нас очікує «османський» день. Будемо знайомитись зі сторінками «величного сторіччя» — чули про таке?

Найперше — це Топкапи — чудовий палацовий комплекс турецьких султанів, зведений на пагорбі з кращим видом на Босфор. Протягом трьохстах років тут знаходився центр блискучою Османської імперії. Розкішні особняки, сади і павільйони служили поколінням султанів, їх сімей, слуг, радників … Палац Топкапи став свідком безлічі подій турецької історії, по його залах ходили великі люди, в його стінах вирішувалися питання світового значення, так як перед силою і міццю Османської імперії тріпотіли всі країни Середземномор’я. І саме його стіни бачили історію великої любові Сулеймана Пишного та Роксолани. Ви побачите побут і життя гарему, покої султанш,  зможете вийти на балкон з якого османські владики оглядали свої володіння і помилуєтеся шикарними колекціями скарбниці Палацу, яка віками поповнювалась кращими зразками зброї, прикрас, манускриптів тощо.

А далі ми відправимося в найкрасивішу мечеть Стамбула, побудовану для Сулеймана Пишного — Сулейманіє — шедевр архітектора Синана. Талановитий автор при будівництві особливу увагу приділяв витонченості її силуету. З двору мечеті відкривається один з найкрасивіших краєвидів на Стамбул, залив Золотий Ріг і Босфор. Будівля здатна вмістити до 5 тисяч віруючих, і крім мечеті включає цілий комплекс з лазень, медресе (ісламських навчальних закладів), кухонь, бібліотеки і обсерваторії, ну і, звичайно, чотирьох струнких і високих мінаретів. Тут же знаходяться усипальниці самого Султана, Роксолани та їх дочки Міхрімах.

Повертаючись після насиченої екскурсії в готель, можемо прогулятися через Гранд-базар — один з найбільших в світі і найстаріших критих ринків з 4000 (!) магазинами, які торгують різноманітними східними товарами, антикваріатом, килимами, золотом, ювелірними виробами тощо.

4 день

Цей день ми присвятимо символу Туреччини — тюльпану!

Тюльпан для Туреччини не просто гарна квітка — це символ країни, важлива складова її культури. Тюльпан був ввезений в країну за часів Османської імперії і став улюбленцем султанів. Орнаменти з їх зображенням прикрашали одяг, зброю, стіни мечетей, килими, посуд. Навіть був особливий османський тюльпан — червона квітка з загостреними пелюстками, який можна було побачити тільки в Стамбулі. Стамбульські тюльпани вважалися тим красивіше, чим вище і тонше були пелюстки. Їх порівнювали з гострієм шаблі, з вигином жіночих брів або витонченими арабськими літерами. Уже тоді навесні влаштовували свято, присвячене цим квітам. Нещодавно Туреччина вирішила відродити цю традицію і повернути собі славу царства тюльпанів. І ось тепер щовесни в Стамбулі знову розквітають мільйони тюльпанів більше 100 різновидів, які перетворюють місто в царство різнокольорових квітів та вражаючих композицій.

Традиційно всі головні заходи фестивалю проходять в парку Емірган, куди ми з вами і вирушимо на поромі через Босфор. Ця водна артерія є сполучною лінією між Чорним і Мармуровим морями і одночасно кордоном, що відокремлює Азію від Європи. Вас чекають чудові краєвиди Стамбула і селфі з місцевими чайками, які в будь-який час року намагаються виманити у мандрівників шматочок чогось смачненького. Чудові кадри і відмінний настрій вам забезпечені!

На зворотному шляху ми познайомимося з Галатської вежею. Помітна за багато кілометрів, вона вражає уяву своїми розмірами. Їх важко уявити, їх потрібно просто побачити! Вежа підноситься над Золотим Рогом, як древній лицар в обладунках. Побудована в середні століття, Галата пережила кілька облог міста і прекрасно зберіглася донині. З оглядового майданчика цього 61-метрового хмарочоса видно весь Стамбул! Далі для бажаючих  прогулянка по шикарній пішохідній вулиці Істікляль, по обидва боки якої красуються магазини ексклюзивного одягу, ресторани, кафе, культові кав’ярні, винарні, кінотеатри, кондитерські, бібліотеки, книжкові магазини …. Істікляль — вулиця святкова, і дуже домашня, і зазвичай ця прогулянка дарує масу вражень.

5 день

Сьогодні ми маємо вільний час для відвідування тих локацій, які Ви б ще хотіли побачити в Стамбулі. Адже тут безліч цікавих музеїв, приємних магазинчиків, та вулиць, що прикрашені неймовірними тюльпановими композиціями. Зробивши завершаючи фото, кажемо Стамбулу «до побачення». Ми впевнені, що Вам обов’язково захочеться повернутися в це неймовірне місто, і тут завжди буде що подивитися!

Трансфер в аеропорт.

Ключевые места тура

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проживання в історичному центрі Стамбула зі сніданком (можливість вибору готеля) ;
  • Груповий трансфер аеропорт — готель — аеропорт;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Медична страховка;
  • Музейна картка Стамбула;
  • Послуги супроводжуючого
  • Переліт Київ-Стамбул-Київ (акційна вартість 140 євро до 31.01.2019);
  • Вхідні квитки на об’єкти, що не входять до музейної картки;
  • Проїзд у міському транспорті та на паромі;
  • Додаткове харчування

от 340 € с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема