Туры - Цікавий Великдень або Замки та Храми Тернопілля

Цікавий Великдень або Замки та Храми Тернопілля

3050 грн , 3 дня
Зарваниця
Чортков. Деревянная церковь
Чортков. Костел
Замок в Староконстантинове
tern_Ternopol22
Бучач. Василианский монастырь
tern_Ternopol01
Тернополь. Городское озеро.
Замок в Теребовлі
ближайшие даты тура продолжительность тура
3 дня
транспорт Автобус
питание Частичное
стоимость тура: 3050 грн

Наш маршрут:

Староконстянтинів — Тернопіль — Зарваниця — Рукомиш — Бучач — Чортків — Теребовля — Скалат

Тернопільська область — одна з найменших областей України, але навряд чи будь-яка інша територія може зрівнятися з нею за кількістю середньовічних замків та християнських святинь.

Такої концентрації історичних, культурних і природних пам’яток, Ви не зустрінете більше ніде в Україні.

Старовинні дерев’яні церкви Чорткова і всесвітньо відомі святині Зарваниці, найкрасивіший костел України і самий патріотичний собор у формі тризуба,

6 замків Тернопільщини — в Теребовлі, Чорткові, Бучачі, Тернополі, Скалаті та Староконстянтинові.

Бучач — місто Пінзеля та елегантний, сучасний Тернопіль.

Тут стародавні традиції, з якими Ви зможете познайомитися під час Світлого свята Великодня, чудово уживаються з сучасними трендами — в одній подорожі Ви неначе відвідайте кілька світів!

План поездки

1 День

7:00 Відправлення групи в подорож від ст. м. Житомирська

Ми направляємось до файного міста Тернопіль!

Але щоб переїзд не здавався занадто довгим, зробимо з Вами зупинку напівдорозі у замку Острозьких у місті Староконстянтинів.

Огляд мальовничого Старокостянтинівського замку, заснованого знаменитим князем Костянтином для захисту краю від татар — тут проходив «Чорний шлях» татарських набігів. З 1575 р замок жодного разу не був узятий приступом.

Після огляду замку пообідаємо на чудовій набережній Староконстянтинова, і відправимось далі до Тернополя де на нас чекає  пішохідна екскурсія цим чудовим містом. Тут ми теж побачимо Старий Замок, який був побудований в 1548 році на березі створеного на той час на річці Серет величезного ставу.

Зараз, в оточенні парків, став — одна з головних прикрас Тернополя. Побачимо Надпрудну церкву — найдавніший храм Тернополя. А ще безліч чудових пам’яток, які роблять місто живим і самобутнім: Данилу Галицькому, Йосипу Сліпому, Соломії Крушельницькій, …. сантехніку, стільцю та невидимці. Виявляється, і такі бувають.

Після екскурсії можна прогулятись неймовірними парками навколо Тернопільського ставу, відправитись на кораблику на Острів любові, а надвечір відвідати Святкову службу у вподобаному Вами храмі.

2 День

У світлий Великодній ранок вирушаємо на екскурсію до Зарваниці. Екскурсія по комплексу Марійського Духовного центру — Всесвітнього центру відпущення гріхів. Тут знаходиться Чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. За переказами в 1241 р Богородиця явилася ченцеві під час сну у лісового джерела, з того часу тут сталося чимало дивовижних зцілень.

Далі вирушимо в не менше дивовижне місце - в Рукомиш — унікальне за своєю природою та історією. Цілюща вода, неймовірна енергетика і висока травертинова скеля, в обрисах якої чітко проглядається людське обличчя — все це послужило підставою для створення в 13 столітті печерного храму Гробу Господнього. І ми з Вами прогуляємось по цьому древньому скельному монастирю.

Після обіду ще одна цікава екскурсія по місту, гідному назви — міста-музею. Це місто Бучач. Тут пройшов найбільш плідний період «українського Мікеланджело» — Йоганна Георга Пінзеля. Він створив в Бучачі безліч видатних творів, серед яких його шедевр — фасад Бучацької ратуші. Тут же було встановлено єдиний поки пам’ятник самому Пінзелю. Піднявшись на замкову гору, ми не тільки дізнаємося неймовірну історію про захисників Бучацького замку, а й побачимо з висоти пташиного польоту панораму цього прекрасного міста-музею.

Далі, у Великодень, ми з Вами відвідаємо саме набожне місто Тернопільщини … Чортків :))

На 29 тис. жителів тут діє 8 старих церков, побудовано кілька сучасних, і ще є плани відносно подальшого будівництва.
Найстаріша дерев’яна церква датується 1522 роком, ще одна — 1630 роком. Обидві — справжні шедеври дерев’яного зодчества. Костел Святого Станіслава вважається одним з найкрасивіших неоготичних споруд України. А ще в Чорткові є замок, ратуша та чудові ресторанчики, де ми з Вами і повечеряємо.

3 День

Цього ранку ми відправляємось  в Теребовлянський замок — один з найдавніших в Україні, з цікавою історією, який, на жаль, не так часто, як інші замки потрапляє в туристичні маршрути. Він височіє на горі над містом ще з часів давньоруського городища. Замкове подвір’я, нерегулярне в плані, оточене товстезними стінами їх товщина доходила до 4-5 метрів. Довгий час замок занепадав, поступово ховаючись від людських очей за лісовими хащами. В цілому, замковий комплекс зберігся непогано. Сьогодні він входить до складу заповідника «Замки Тернопілля».

Ще один красивий, добре збережений і рідко відвідуваний замок, який знаходиться неподалік від Теребовлі, в невеликому містечку Скалат.  Фортеця споруджена над мальовничим ставом ще у 1630-х рр.  Колись Замок охороняв під’їзди до  міста, а нині  вже перебуває в його центрі. Всі чотири вежі замку прекрасно збереглися як і підвісний міст через дерев’яні масивні ворота у двір. Наразі ансамбль твердині доповнює костьол Святої Анни, нещодавно відновлений на місці зруйнованої сакральної споруди.

Після обіду в одному із затишних ресторанчиків відправляємось у зворотній путь.

21:00 — 21:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Транспртное обслуговування по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі 2 ночі (номери зі зручностями);
  • 2 сніданки;
  • Екскурсійне обслуговування по програмі туру;
  • Супровід туру нашим співробітником;
  • Страхування
  • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
  • обіди, вечері;
  • пожертви у храмах (за бажанням)

3050 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема