Туры - Від Чернівців до Чорткова

Від Чернівців до Чорткова

24.09 - 26.09 2980 грн , 3 дня
ternop_zaleshch2
Черновцы. Памятник дворнику
Монастырь Св.Анны
cherniv_собор святой анны_40331
Пещера Вертеба
ternop_monastirok-1
Лес на перевале Немчич
ternop_zaleshch4
ternop_Chervonogor10-vodopad
Черновцы. Церковь Черновицкого Университета
ternop_Chervonogor01сайт
cherniv_001_tiulpany_mamajivci-600x450
Чортков. Костел
chernivci01_l
ближайшие даты тура продолжительность тура
  • 24.09.2021
3 дня
транспорт Автобус Поезд
питание Частичное
стоимость тура: 2980 грн

Все даты тура:

24.09.2021

У цьому турі ми з Вами побачимо Чарівні Чернівці та

побуваємо на екскурсії у знаменитій Резиденції Буковинських митрополитів — Чернівецькому Університеті,

відвідаємо Ганнину гору та перевал Німчич в Буковинських Карпатах,

в квітневому турі користуючись нагодою завітаємо в Долину тюльпанів,

побачимо мальовничі Заліщики з дивовижною панорамою вигину Дністра і древнім скельним монастирем.

Ще один скельний монастир чекає нас на Тернопіллі, куди ми відправимось — Монастирок — загадковий Стоунхендж Тернопільщини,

а також печера «Вертеба» — окремий підземний світ з унікальною колекцією предметів трипільської цивілізації.

Ми з Вами побачимо одне з найкрасивіших місць в Україні — урочище Червоне — з Червоногородським замком та Джуринським водоспадом, 

і на завершення нашої подорожі — місто найкрасивіших церков України … Чортків :))

Тут діє 8 старовинних церков, побудовано кілька сучасних — одна в формі тризуба (!), і ще є плани відносно подальшого будівництва.

 

План поездки

1 День

8:00 Зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях . (Квитки на потяг можна придбати у нас, або  самостійно).

І одразу вирушаємо в Буковинські Карпати!

Наша перша зупинка: монастир Святої Ганни. За повір’ям, за часів татаро-монгольської навали, дівчина з Вашківців Ганна, рятуючись від кочівників, піднялася на гору і з благанням підняла руки до неба в проханні захистити її. Земля розверзилася і Ганну сховала. На поверх землі залишилися тільки довгі коси дівчини. Кочівник спересердя відсік коси, і вітер розвіяв їх навколо гори. З тих пір на схилах Анниній гори росте цілюща шовкова трава, яку в народі називають Ганнині коси.

А далі — невелике випробування — підйом до перевалу Німчич. Це одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. З перевалу відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Як поетично написала Леся Українка: «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне та срібне — як мрія.»

Після прогулянки струнким буковим лісом, із задоволенням пообідаємо, і відправимось назад до Чернівців де відбудеться наше перше знайомство з «маленьким Віднем» — так називають Чернівці за архітектурну і атмосферну схожість. Отже залишаємо речі в готелі і вирушаємо на екскурсію. Старий центр міста — це і довгі вулички з красивою австрійської забудовою, і невеликі гармонічні площі, і цікаві пам’ятники, і такі романтичні історії…. Ви будете просто зачаровані!

А ввечері на Вас чекають затишні кав’ярні та ресторанчики «маленького Відня». 

Вільний час. Вечеря самостійно.

2 День

8:00 Сніданок в готелі. Виселення.

Звичайно ж, ми просто не можемо виїхати з Чернівців, не подивившись старовинну Резиденцію митрополитів Буковини та Далмації, а нині — Чернівецький національний університет. Без удаваної скромності — це один з найбільш унікальних архітектурних ансамблів в Україні, включно з Трьох-святительською (Семінарською) церквою. Зараз університет є головною визначною пам’яткою Чернівців і включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Далі, у цей світлий Великоній день , ми з Вами здійснимо спеціальну пішохідну екскурсію по Церквам і Храмам Чернівців. Ми побачимо старовинну дерев’яну церкву Святого Миколая, Кафедральний собор Святого Духа, Армянську церкву, Успенську греко-католицьку церкву, а також Миколаївській кафедральний собор румунської культури — з «крученими» банями. Храм збудовано за зразком одного із шедеврів румунського середньовічного зодчества: православного Успенського архієрейського собору у румунському місті Куртя-де-Арджеш — місця останнього спочинку румунських королів.

Після обіду — переїзд в Долину тюльпанів. Цей шматочок краси серед поля створив місцевий підприємець. І тепер всі бажаючі приїжджають сюди, щоб відсвяткувати весну, помилуватися квітами і зробити кілька фотографій на пам’ять.

Ще один невеликий переїзд і перед нами, з високого буковинського берега відкриється неймовірний краєвид на місто Заліщики, що немов би оточене блискучою, сріблястою стрічкою Дністра. А чи відомо Вам, що менше ніж сто років назад в Заліщиках знаходився один з найпопулярніших та респектабельних … курортів Європи? Як то було і хто тут бував Ви дізнаєтесь на нашій екскурсії — це цікава історія! А ще на високому березі Дністра є дуже древній скельний монастир. В селі … Хрещатик, який ми також з Вами відвідаємо.  Загалом, це місце дуже особливе і неодмінно варто Вашої уваги.

На ночівлю відправляємось до міста Борщів. 

Вільний час. Вечеря самостійно. Бажаючі зможуть відвідати Успенську Церкву — найдавніший борщівський храм, що знаходиться в центрі міста. В цій церкві Ви зможете побачити ікону Борщівської Божої матері у «чорній» — традиційній для борщівських земель — вишиванці. Місцеві жителі вважають, що ікона наділена особливою енергетикою і дарує спокій та мир у душі.

 

3 День

8:00 Сніданок в готелі. Сьогоднішній день ми почнемо із дуже загадкових місць. Перше з них — Монастирок — тернопільський Стоунхендж — із загадковими дольменами та прадавнім кам’яним календарем. На майже 100-метровій терасі річки Серет  в кам’яному гроті розташований один із ранньохристиянських печерних храмів, який дивує зображення Ісуса із закритими очима.  А з величезної брили над гротом відкривається неймовірної краси панорама на річкову долину.

Друге, не менш загадкове місце, — печера «Вертеба». Цю печеру, без перебільшення, можна назвати входом в цілий підземний світ! Вона складається з просторих залів, з’єднаних вузькими перемичками, загальною протяжністю близько 8 км. Для відвідування цієї печери не потрібно спеціального спорядження і підготовки, тому вона відкриває свої двері для всіх бажаючих і дозволяє доторкнутися до підземних чудес. Особливістю печери «Вертеба» є те, що тут зібрана унікальна колекція залишків трипільської культури. Тому її можна сміливо вважати населеною.

Але це ще не всі дива, які ми з Вами побачимо в цьому турі.  Урочище Червоне – вважається одним з найкрасивіших місць в Україні: велетенський природний амфітеатр зі скелястими темно-червоними схилами на дні якого височіють дві башти колишнього Червоногородського замку.  Довкола замку в минулому існувало місто Червоногород. Головна сучасна окраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський. Каскад водограю в висоту сягає понад 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того аби захопити неприступну Червоногородську фортецю, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад. Тим, хто наважиться зануритись в потужні струмені, Джуринський водоспад подарує незабутні водні процедури та масаж.

І на завершення нашої подорожі як проминути найбільш набожне місто Тернопільщини … Чортків. На 29 тис. жителів тут діє 8 старих церков, побудовано кілька сучасних, і ще є плани відносно подальшого будівництва. Найстаріша дерев’яна церква датується 1522 роком, ще одна — 1630 роком. Обидві — справжні шедеври дерев’яного зодчества. Костел Святого Станіслава вважається найкрасивішою неоготичною спорудою України. А велетенський греко-католицький Петропавлівський собор в 2001 році побудували у формі … тризуба. А ще в Чорткові є замок, ратуша та чудові ресторанчики, де ми з Вами і повечеряємо.

20:00 Вирушаємо на залізничний вокзал, звідки вечірнім потягом їдемо до Києва.

Маршрут тура

включено в тур

не включено в тур

стоимость тура

  • Проживання 2 ночі (двомісні номери зі зручностями);
  • 2 сніданки;
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • Екскурсійне обслуговування протягом усього маршруту;
  • Страхування;
  • Супровід туру співробітником компанії
  • Квитки на потяг Київ — Чернівці,  Чортків — Київ
  • Додаткове харчування (обіди/вечері)
  • Вхідні квитки в Чернівецький Університет (60 грн.), Долину Тюльпанів (40 грн.), Печеру Вертебу (30 грн.). Вартість вказана орієнтовно.

2980 грн с человека

Запись в группу по телефонам

(044) 225–82–62
(050) 391–82–77
(067) 814–42–70

Фирма оставляет за собой право изменять порядок проведения экскурсий и других мероприятий без уменьшения их объема