8 березня у Карпатах

Весна в Карпатах

Бажаєте, щоб свято пройшло незабутньо і яскраво, але при цьому не хочете їхати надовго?

Тоді ласкаво просимо у наш феєричний тур у Карпати, де за 3 дні Ви відпочинете і душею, і тілом! Для тіла спробуйте гуцульські чани – унікальна, до речі, процедура. А для душі – різноманітні екскурсії, катання на підйомниках у Буковелі і романтичні прогулянки Івано-Франківськом та Яремче. Плюс дивовижна гуцульська кухня, сувеніри, музеї, відвідування «місць сили» й історичної пам’яті.

Але головне, звичайно ж, – це нескінченно прекрасні весняні Карпати навколо!

 

Приїзд в м.Івано-Франківськ.

Квитки на потяг з Києва можна придбати у нас (Київ – Івано-Франківськ – Київ, купе в обидві сторони — 900 грн., плацкарт в обидві сторони — 650 грн.), або придбати самостійно. З інших міст можна приєднатись до групи до 9 год.

Трансфер у місто Косів.

Відвідини етнографічного сувенірного ринку в Косові.

Косів – неофіційна столиця карпатських сувенірів і справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Сувенірний ринок, який працює лише по суботам, є чи не найбільшим в Україні. Майже всі автентичні карпатські сувеніри вироблені або на Косівщині, або на прилеглих гірських територіях.

Сніданок.

Поселення в туристичному комплексі «Байка». На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі.

Переїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь – невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая.

Обід в ресторані Аркан – смачні страви та неперевершений сервіс. Природа і тиша на березі річки.

Пішохідна екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. Дегустація медовухи й карпатських настоянок.

Купання в чанах з джерельною водою.

На вас чекає неймовірно цілюща і захоплююча процедура — «варитися» у величезному металевому чані (температура води досягає + 40-45 °С) прямо на повільному вогні просто неба (додаткове замовлення можливе в будь-який день туру).

Ніч у готелі.

 

Сніданок.

Для бажаючих факультативна екскурсія в «Українські Афіни» — с. Криворівня + музеї (квитки — дорослий 300 грн, діти до 12 років — 220 грн).

Переїзд у Криворівню.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), звідки відкриваються неймовірні краєвиди й місця.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однієї із найстаріших церков на Гуцульщині, яка за всі триста років свого існування жодного разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ганком.

Відвідування музею Хата-стая – гуцульська сироварня у Верховині.

В музеї весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

Відвідування музею гуцульської магії та мольфарства. Музей гуцульської магії, що у Верховині, потрапив до десятки найнезвичніших музеїв в Україні, зайнявши перше місце.

В музеї Ви почуєте розповідь:

  • про способи боротьби з духами, що населяють гори, ліси, річки та озера;
  • про магічні знаки та предмети;
  • про людей з надприродними властивостями.

Вечеря у колибі. Ви зможете скуштувати національну та гуцульську кухню, в центрі колиби знаходиться вогнище — ватра, тут завжди тепло, по-домашньому смачно й затишно, завжди лунає українська та автентична гуцульська музика.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

 

Сніданок. Виселення із номерів.

Екскурсія «Прикарпатське кільце: Верховина — Ворохта — Буковель — Яремче»

Верховину називають центром гуцульської культури. Це край, багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки.

Екскурсія «У гості до трембітаря».

На висоті 700 м, біля ошатної дерев’яної хати екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк. А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції — трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці — та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.

Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Буковель – катання на підйомниках, огляд території гірськолижного комплексу. Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Головні пам’ятки та цікавинки Яремче, які варто побачити — це водоспад Пробій, ресторан «Гуцульщина» — один з найвідоміших ресторанів Карпатського краю України. Головна його особливість — в автентичності та максимального наближення до побуту українців на Закарпатті, та багато іншого.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти. Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

 

iv-fr_verkhov_Verhovyna01_resize

Верховина, Ивано-Франковская область

 

  • Проживання в обраному номері (у напівлюксі — 2450 грн. з особи; у двохкімнатному люксі – 2650 грн. з особи; у сімейному деревяному котеджі  – 2950 грн. з особи; Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері – 1850 грн.);
  • Три сніданки;
  • Користування сауною та басейном у готелі із 09 до 12 год.;
  • Транспортне обслуговування за маршрутом;
  • Медичне страхування;
  • Всі екскурсії й дегустації за програмою;
  • Проїзд потягом;
  • Факультативна екскурсія «Українські Афіни» (квитки — дорослий 300 грн, діти до 12 років — 220 грн);
  • Додаткове харчування;
  • Особисті витрати;
  • Витрати, які не зазначені в програмі;